Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy tegnap aludt volna nálam először a barátnőm. Mikor lefekvéshez készülődtünk elővette a plüss kiskutyáját, ami szerintem nevetséges, hogy egy felnőtt nő plüssel alszik. Szóvá tettem neki, hogy szerintem ez nagyon gáz és tegye el, engem ölelgessen ne a plüsst. Erre megkaptam, hogy kiskora óta ezzel alszik és szeretné, ha most is ott lenne az ágyon. Kicsit dühbe gurultam és ledobtam azt a dögöt az ágy mellé, a barátnőm meg megsértődött és azt mondta, hogy ő így nem hajlandó velem aludni, ha ilyen agresszív vagyok. Fogta magát és hazament... Szerintetek nem gáz, ha egy 22 éves lány a plüss kutyáját szorongatva akar aludni, amikor ott van a pasija?

23/F



2019. nov. 17. 12:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
😀 De, elég vicces. Mondjuk a te reakciód is: “ledobtam azt a dögöt az ágy mellé” :D Szerintem ti egy nyerő páros lesztek így ketten, szóval én szorítok nektek.
2019. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
szerintem mindkettőtök reakciója nevetséges 😀
2019. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tény, hogy volt más oka is, hogy hazament tényleg elég csúnyán beszéltem vele emiatt... De akkor is szerintem rohadt gáz, hogy 22 évesen plüssel alszik.
2019. nov. 17. 12:30
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az kétségtelen h nagy paraszt vagy.

Az én barátom 28 éves és van egy kis plüssállata amit még a kórházban kapott amikor megszületett. Már nincs szeme se orra, alig tartja valami de mindig velünk alszik.

Eleinte furcsálltam , de megszoktam, jót mosolygok rajta.

(bár sose hozta át hozzánk aludni, én nem látok ebbe nagy dolgot.. )

Azért vannak ennél rosszabb tulajdonságok is remélem tudod :) Pl az ha valaki akkora paraszt mint te.

2019. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Tehát ha 22 évesen plüssel alszik, az gáz, de ha 23 évesen féltékeny vagy a plüssre, az nem? 😅 "Ledobtam azt a dögöt az ágy mellé" :'D Kezeltesd magad, ha ekkora dühöt valt ki belőled egy szaros plüss. Igaza van a csajnak, hogy nem akar egy ilyen idegbeteg idiótával aludni, mint amilyen te vagy. A helyében én is inkább a plüsskutyát választanám .
2019. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%
Ez most komoly? Hááát...:D Egyikőtöket sem kell félteni.
2019. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Én egy cseppet sem akadtam volna ki a nő akaratán, mert a kis macival (is) akart aludni. Kedves neki, már hozzánőtt.

De a kérdező reakciója szinte felháborító. Ilyen jelenet után még elvártad, hogy a nő egy jóízűt szexeljen veled?

A válaszolók Téged elmarasztaló válaszai után pedig még erősködsz, hogy mennyire neked van igazad...! Szerintem nincs igazad!

F.

2019. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Miért lenne gond ha van egy mackója ami segít elaludni? Szerintem még aranyos is...ha rendszeresen megmossa.

Vannak akik csak altatókkal vagy alkohollal tudnak aludni. Mindenkinek megvan a maga keresztje :))

2019. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Mièrt "rohadt gáz"? Az rèszemről sokkal tágabb amit te műveltèl. Nagyon jól tette, hogy nem hagyta magát, ès haza ment. Sajnos sokan nem mernek kiállni magukèrt a kapcsolatban, mert megfelelèsi kènyszerük van, ès jaj csak a pasim el ne hagyjon.

Plüss kutya ide vagy oda, van benne önbecsülès ès mèltóság, hogy ne tűrje el, hogy mèltatlan módon bánnak vele.

2019. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem gáz. Sose tudatod mit jelképez valakinek egy adott tárgy. Nekem is van 28 évesen egy plüss macskám, amit viszek mindig magammal. 25 éve kaptam egy olyan személytől, aki évek óta nincs már velem, van egy története is, de az nem publikus. A lényeg, hogy ez egy emlék, szeretem ha mindig nálam van. A te viselkedésed, na az a gáz...
2019. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!