Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom el akar költözni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el akar költözni az ország másik felébe. Zokogok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baràtom el akar kezdeni kamionozni. Az ország keleti részén lakunk, megértettem, hogy ezzel több pénzt tudna keresni, bár nehéz volt ezt is elfogadnom. Beszélt cégekkel, olyan munkarendje lett volna, hogy 2 hét külföld után több napot itthon lenne. Nem is volt ìgy bajom vele, úgyis dolgozok én is. A szülei nyugaton laknak, 400 km-re tőlünk. Ma bejelentette, hogy beszélt az apukájával aki tudna ott állást, 2 hét múlva lehetne kezdeni. Teljesen szíven ütött a hír. Azzal nyugtat, hogy "csak" 4 óra hossza kocsival és ha délután 5-kor elindul onnan, akkor este már nálam is lesz pénteken, és vasárnap hajnalban megy vissza. Ezt nem tudom elhinni, ez nem működik így hosszútávon. Fáradt lesz munka után, nem hiszem, hogy vezetni szeretne még, meg teljesen érthető ez. Azt terveztük, hogy ő is összeszed egy kis pénzt meg én is és összeköltözünk végre. De mivel ott vannak a szülei, ő nem fog ide visszajönni ebben teljesen biztos vagyok. Teljesen össze vagyok törve. Azt írja ez egy lehetőség, de én ezt így nem akarom csinálni. Zokogok egy órája. Vége lesz mindennek. Nekem meg itt van mindenem, mindenkim. Nem akarok elköltözni oda, meg eddig tervben sem volt ez. Most mit csináljak? Most szakítsak vagy mi a könnyebb?

Borzasztóan rosszul vagyok. :(

25N


2020. febr. 18. 19:32
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
De jó hogy tapasztalatból írtál!! Sajnálom, hogy így végződött nektek. Teljesen igaz amit írsz. Én ezt elképzelni nem tudom. Illetve néztünk rengeteg más hirdetést, nem tudom most honnan jött ez a lehetőség. Eddig szó nem volt ilyenről. Azt mondta ma velem tervezi a jövőt, higgyek neki, nem akar elveszíteni. Oké mondani bármit lehet, a valóságban mikor mindketten csak aludni akarunk péntek este már, senki nem fog sehova utazni. Teljesen logikus. Hogy lehet így közös jövőt tervezni??? Sehogy :( Szörnyen érzem magam, màr hányingerem van.
2020. febr. 18. 20:20
 2/39 A kérdező kommentje:
Hova tűnt a kommented? :( Istenem... Pedig végre érkezett egy normális válasz.
2020. febr. 18. 20:21
 3/39 anonim ***** válasza:
8%
Magadnak válaszolsz?😮😀😀
2020. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
77%

Először is hagyd abba a sopánkodást,és gondolkodj.

Nem azért megy el,mert jódolgában ehhez lenne kedve.Egy férfinak az a dolga,hogy tervezzen,és dolgozzon a közös jövőtökön.Megteremtse a biztonságotTehát értetek teszi,amit tesz.Nem gondolod,hogy neki is ez lemondást,áldozatot jelent?

Vannak prioritások.Ez például nálam a párom.Majd ezután jönnek a családom többi tagjai,a nagyfiaim,a szüleim stb.

Elsősorban vele élek,vele fekszek,és ő van ott,amikor kell a támogatás,és én vagyok vele,ha valami kell,nem mások.Így ő a legfontosabb. A többieknek is van saját életük.És megvan a szerepük,helyük.

Ha költözni kell,költözz!!

Nem anyádékkal ,a haverokkal fogsz élni,gyereket nevelni,hanem vele.

Megoldható,csak okosan.

48F

2020. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

#3: Nem magamnak válaszoltam. Egy igazi tapló vagy te is. Mire megírtam a kommentet eltűnt a válasz. Azt írta hasonló volt neki is a helyzet, csak ők egyetem miatt jártak így. Így is elég szarul vagyok. Mivel bizonygassam neked? Nem tudom ki és miért töröltette.


#4: Pont,hogy én is vele terveztem a jövöt, nem a szüleimmel és a haverjaimmal. Ezért akartunk összeköltözni. Ìgy szerinted hogy lesz ebből bármi is? Tönkre fog menni az egész. Nekem kocsim sincs. Vonattal innen Budapest is 3 és fél óra volt mikor mennem kellett képzésre. Pedig az "csak" 250 km, nem 400.. Meg sem járom egy hétvége alatt oda vissza az utat. Én már normális kapcsolatot szeretnék, házassággal, gyerekkel. Nem szenvedni hétvégente mint a tinik. Végre itt talàltam egy szuper munkahelyet egy éve. Illetve nem is vágyok máshova ahol senkit nem ismerek. Nem gondolom, hogy ez bűn lenne. Eddig tényleg mindenben támogattam, sosem hisztiztem de ez már sok... :(

2020. febr. 18. 20:45
 6/39 anonim ***** válasza:
Irtam privatot, első kommentelő voltam!
2020. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
35%

Azt elfogadod,ha ott marad?

Vagy akkor meg a pénzzel lennének gondjaid?

2020. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudok tanácsot adni, soha nem ragaszkodtam semmihez, barát szülők munkahely.

Kimennék a páromnal külföldre, sokkal több pénzt lehetne szerezni, megtanulsz egy nyelvet. Jobb mint itt szerintem, de ez csak az én véleményem.

2020. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
40%
Fejezd be í sírást most azonnal vagy szobafogság lesz egy hétig! bizony ám!
2020. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

#6: Jaj látom. De jó. Köszönöm!! Válaszolni fogok!!


#7: Nem tudom milyen pénzről beszélsz. Sokkal boldogabb vagyok most szegényebben, mint hogy szakítsunk. Megvan a saját keresetem ami nem több millió de elvagyok köszi. Nem hajtok az ő fizetésére.


#8: Ő nem akar külföldön élni. A nyugati országrészben szeretne. Kamionozni menne csak ki. Nyelvtanulás sem opció. Van 2 nyelvvizsgám. Egyikünk sem szeretne külföldön lakni semmi miatt.


#9: Már befejeztem. Örülnék ha reggelre nem lenne bedagadva a szemem mert pont holnap több ügyfél is jön tárgyalni. Gyönyörű leszek...

2020. febr. 18. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!