Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom el akar költözni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el akar költözni az ország másik felébe. Zokogok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baràtom el akar kezdeni kamionozni. Az ország keleti részén lakunk, megértettem, hogy ezzel több pénzt tudna keresni, bár nehéz volt ezt is elfogadnom. Beszélt cégekkel, olyan munkarendje lett volna, hogy 2 hét külföld után több napot itthon lenne. Nem is volt ìgy bajom vele, úgyis dolgozok én is. A szülei nyugaton laknak, 400 km-re tőlünk. Ma bejelentette, hogy beszélt az apukájával aki tudna ott állást, 2 hét múlva lehetne kezdeni. Teljesen szíven ütött a hír. Azzal nyugtat, hogy "csak" 4 óra hossza kocsival és ha délután 5-kor elindul onnan, akkor este már nálam is lesz pénteken, és vasárnap hajnalban megy vissza. Ezt nem tudom elhinni, ez nem működik így hosszútávon. Fáradt lesz munka után, nem hiszem, hogy vezetni szeretne még, meg teljesen érthető ez. Azt terveztük, hogy ő is összeszed egy kis pénzt meg én is és összeköltözünk végre. De mivel ott vannak a szülei, ő nem fog ide visszajönni ebben teljesen biztos vagyok. Teljesen össze vagyok törve. Azt írja ez egy lehetőség, de én ezt így nem akarom csinálni. Zokogok egy órája. Vége lesz mindennek. Nekem meg itt van mindenem, mindenkim. Nem akarok elköltözni oda, meg eddig tervben sem volt ez. Most mit csináljak? Most szakítsak vagy mi a könnyebb?

Borzasztóan rosszul vagyok. :(

25N


2020. febr. 18. 19:32
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
El kell donteni mi fontos, azt cselekedni. En a helyedben valszeg mennek vele nyugat magyarorszagra. Jobb ott az elet.
2020. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Én keletről jöttem ide nyugatra egyedül 7 éve.

Mindenkim ott él. Évente 2x 3x megyek haza.

Vagy mész vele vagy nem,ezt neked kell eldönteni. Vagy olyan idős,hogy tud mi jó neked,mit akarsz...

2020. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Nyilván igazatok van ebben. Ez nem is kérdés. Barátom szülei is sok éve elköltöztek innen a jobb fizetés miatt. Viszont nekik sem jött be, mert tönkrement a házasságuk, és 30 év után válni fognak. A párom a mai napig mondja, hogy akkor szakadt szét a családja, mikor itthagyták őket a szülők, és ő is inkább a szegényebb életet választotta volna, csak egyben legyen a családja. Hàt..nem minden a pénz az biztos.
2020. febr. 18. 21:39
 14/39 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés,hogy mire hajtasz.Hanem arról regélek,hogyha közös jövőtöket tervezitek,megelégszel e a mostani fizetésével? Mert közös jövő!Tudod!Amikor van egy családi kassza,amiből fedezni kell mindent.A lakhatástól kezdve a gyereken át mindent.

Akkor már nem lesz enyém,meg tiéd,hanem miénk!

2020. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Ő nem akar visszamenni keletre, mert nyugaton van a családja és ez neked rossz. De neki nem lehet rossz, hogy te meg kelethez ragaszkodsz ugyanemiatt?

Kellenek kompromisszumok.

Próbáljátok ki a távkapcsolatot, aztán tervezzétek hogyan tovább, meddig működik így.

Én is így vagyok a párommal az egyetem miatt, péntek estétől vasárnap délelőttig tudunk együtt lenni, de együtt tervezünk mindent. Mikor megismerkedtünk ő már egyetemre járt, egy évvel később én is 300 kmre költöztem otthonról az egyetem miatt. Van akinek nem működik a távkapcsolat, meg kell próbálni. De előre sírni amiatt, hogy vége a kapcsolatnak, pedig még el sem ment..

2020. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

#14: Mekkora egy hányingerkeltő, rosszindulató, paraszt vagy :) Én hülye meg azt hittem az előző kommented nem rosszindulatból írtad, azért reagáltam rá. Most ettől jobban érzed magad? Ennyi örömöd legyen.


#15: Igen értelek bocsi. Igen megelédnék a mostani fizetésével. Nem vagyok nagyravágyó. Sosem voltam.


#16: Biztosan meg fogjuk beszélni ha megnyugszok. Az a gond, hogy szinte sokkolt engem ez a mai hír és pánikba estem. Mindent meg szoktunk beszélni. Tiszta fejjel átbeszéljük normálisan!! Egyébként tényleg nem szoktam hisztizni, sem sírni, csak ha nagyon fáj valami... Köszönöm a biztatásod. Remélem ti is sokáig együtt lesztek! Minden jót!

2020. febr. 18. 21:50
 17/39 A kérdező kommentje:
*megelégednék
2020. febr. 18. 21:51
 18/39 anonim ***** válasza:
68%

Ácsi! Ezt nem rosszindulatból írtam.

Csak kihasználhatod a helyzetedet.

2020. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Tűnj el innen utoljára kérlek, mert írni fogok a moderàtornak, hogy szétbarmolod a kérdésem. Hihetetlen, hogy egyesek ebben lelik örömüket.
2020. febr. 18. 22:04
 20/39 anonim ***** válasza:
Engedd el, hadd csinalja :D
2020. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!