Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom el akar költözni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom el akar költözni az ország másik felébe. Zokogok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baràtom el akar kezdeni kamionozni. Az ország keleti részén lakunk, megértettem, hogy ezzel több pénzt tudna keresni, bár nehéz volt ezt is elfogadnom. Beszélt cégekkel, olyan munkarendje lett volna, hogy 2 hét külföld után több napot itthon lenne. Nem is volt ìgy bajom vele, úgyis dolgozok én is. A szülei nyugaton laknak, 400 km-re tőlünk. Ma bejelentette, hogy beszélt az apukájával aki tudna ott állást, 2 hét múlva lehetne kezdeni. Teljesen szíven ütött a hír. Azzal nyugtat, hogy "csak" 4 óra hossza kocsival és ha délután 5-kor elindul onnan, akkor este már nálam is lesz pénteken, és vasárnap hajnalban megy vissza. Ezt nem tudom elhinni, ez nem működik így hosszútávon. Fáradt lesz munka után, nem hiszem, hogy vezetni szeretne még, meg teljesen érthető ez. Azt terveztük, hogy ő is összeszed egy kis pénzt meg én is és összeköltözünk végre. De mivel ott vannak a szülei, ő nem fog ide visszajönni ebben teljesen biztos vagyok. Teljesen össze vagyok törve. Azt írja ez egy lehetőség, de én ezt így nem akarom csinálni. Zokogok egy órája. Vége lesz mindennek. Nekem meg itt van mindenem, mindenkim. Nem akarok elköltözni oda, meg eddig tervben sem volt ez. Most mit csináljak? Most szakítsak vagy mi a könnyebb?

Borzasztóan rosszul vagyok. :(

25N


2020. febr. 18. 19:32
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

#28: Neked is hasonló jókat kívánok!


#29: Nekem a szüleim normálisak. Párom is szereti őket. Úgyhogy nem célom menekülni előlük. Semmibe nem szoktak beleszólni. Viszont ha költözünk nyugatra akkor a párom szüleinél tudnánk lakni,főleg ha csak időszakos a költözés, vagyis nem is tudom melyiküknél, mert ők most költöztek szét.

Nyilván nem apát keresek a gyerekeimnek, de szeretnék majd gyereket.

Csak az egész miatt mindenki engem hibáztat, és látjátok ő sem tart ki mellettem, mert nem változtatja meg a véleményét miattam. Tudom mindig a nőnek kell engedni az itteniek szerint.


#30: Ezt nem lehet tudni, mi lesz ha gyerekünk lesz. Viszont azt már korábban is mondtam neki, hogy úgy nem vállalok gyereket, hogy ő heteket nincs otthon, én meg egyedül nevelem a gyereket. Távkapcsolatban sem vállalok gyereket. Egyébként tudom, ha rá fog kapni és jól fog keresni, nem fog ebből kiszállni. Úgyhogy meg kell fontolni a döntésem, úgy gondolom. Azt sem szeretném, hogy eltelnek az évek a semmivel, kiderül, hogy nem működik így köztünk, én meg ott maradok 30 x évesen egyedül és kezdhetek mindent előről.

Köszi a normális véleményed!!

2020. febr. 19. 11:49
 32/39 anonim ***** válasza:
71%
Én már sirok😊👍vagy nevetek?
2020. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
86%

Ezt írtad:

"Még együtt sem voltunk, mikor elkezte a jogsikat csinálni teherautóra és buszra. Évek óta ezt tervezi."


Akkor most ki nem tart ki a másik mellett?

Amikor megismerted,tudtad,hogy mit akar.Neki voltak céljai.De te belementél,tudván,hogy mit szeretne!!

Mostmeg előadod itt,hogy ez derült égből a villámcsapás?

Ugyanmár!


Inkább azt írtad volna,hogy szeretnéd megváltoztatni a terveiben.És abban biztál,hogy majd ő lemond ezekről,mert összejött veled.


És még őt okolod!

2020. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem kérek innentől több kommentet. Ami itt megy az hányinger.

Remélem megver titeket a sors! Sok barom, élettelen senki. Akiknek soha kapcsolatuk se volt, de itt verik a nyálukat egész nap, mert munkahelyük sincs.


Ebben főleg az ide írók közül senkinek nincs tapasztalata. De háát könnyebb okoskodni. Úgyhogy lehet menni a többi kérdés alá észt osztani.

2020. febr. 19. 12:20
 35/39 anonim ***** válasza:
66%

A barátom el akar költözni az ország másik felébe. Zokogok. Mit csináljak?


Erre a válaszom,amit akarsz...


Minek irsz ki kérdést,ha nem birod a kritikát?

Magas lóról beszólsz a válaszoloknak (barom,tuskó...) szavakkal.

Ha tényleg ilyen a stílusod ahogy itt megnyilvánultál,akkor a pasinak megváltás lesz 400km tőled...

2020. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Sajnos egyes válaszolókra,(akik direkt kötekedni jönnek ide, meg aki tegnap is olyat írt, hogy mondjam az ügyfelek előtt hogy bántottak engem meg sirdogáljak előttük, hogy szerződést kössenek velünk, vagy aki leírja hogy röhög rajtam) teljesen illenek a leírt jelzők. Engem lehet bántani, de ha visszafele megy a dolog akkor is én vagyok a hibás? Gondolkodj már el magadon. Igazad van itt is tűrni kell ha aláznak az a lényeg.

Egyáltalán nem ilyen a stílusom de az idegességtől annyira gyomorgörcsöm és hányingerem van, hogy rosszul leszek lassan. Köszönjem meg, hogy itt is hergelnek?

2020. febr. 19. 12:45
 37/39 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező! Direkt bántanak mert látják rosszul vagy, és idegeskedsz. Ez igaziból őket minősiti. Ők sem írnak szebben neked mint ahogy már te válaszoltál, de az teljesen oké mert igazat kell adni nekik.

Azt meg kétlem ha nekik is a párjuk bejelentené (már ha lenne párjuk...) hogy költözik egy hét múlva több száz km-re, akkor otthagynának csapot papot és mennének is vele. Ki ír ilyen baromságokat?

2020. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%
Engem is lepontoztak nullára. Haha :D Ez itt tényleg a barmok gyűjtőhelye, akik csak azt fogadják el, ha nekik van igazuk. Ne foglalkozz velük kérdező! Ebből is látszik, hogy ritka buták. :) Majd jönnek mindjárt tovább vergődni és alázni minket. Naagy FÉRFIAK :DD
2020. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Én írtam korábban, hogy az egyetem miatt hétköznaponként ~350 km van köztünk.

Elhiszem hogy fontos a családod, nekem is az az enyém. De tényleg nem velük tervezed leélni az életed, hanem a pároddal. Ezt nem csak a mostani helyzetre értem, hanem bármikor máskor kerülsz ilyen helyzetbe. Ha kevesebbet keresel valamennyivel az új helyen, lehet hogy a párod két/hármoszor keresne többet annál, mint a te kiesett fizud. Én személy szerint mennék vele, valószínűleg jobb közös életünk lenne.

A kompromisszum nyilván rá is vonatkozik, pl menne a távkapcsolat amíg össze nem gyűlik házra, aztán összeköltöztök és onnantól kereshet helyben munkát. Arra nem kérheted, hogy adja fel a céljait, ha nem tudod elfogadni az ő ambícióit, akkor sajnos itt a vége.

Én aztán végképp nem vagyok annak a híve, hogy csak a nőnek kell alkalmazkodni, viszont amíg az a jobb megoldás hogy én alkalmazkodok, addig megteszem.

2020. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!