Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki elvált gyerekes pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki elvált gyerekes pasival jött össze, szoktatok külön programokat csinálni? Mármint kettesben

Figyelt kérdés

Vagy én gondolom rosszul és mostmár csak játszótérre vagy mese matinéra juthatok el?

Objektíven akarom nézni a helyzetet ezért olyanok véleménye érdekel akik vannak /voltak ilyen kapcsolatban.



#válás #program #külön program
2020. febr. 19. 09:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan véleménye érdekel aki hasonlóban èl benne és hogyan oldja meg ?
2020. febr. 19. 10:42
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy, hogy egyik hétvégén szombat-vasárnap a gyerekekkel vagyunk, másik hétvégén csak szombaton. Így kéthetente van egy vasárnap, amikor csak ketten vagyunk.
2020. febr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Hst igen akkor csak az a megoldás ,hogy kevesebbet hozzuk el.

Máshonnan nem lehet időt varázsolni.

2020. febr. 19. 11:04
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, megkérdezed otthon, közös programot szeretnél, mi lenne ha lenne kéthetente egy napotok csak ketten..?
2020. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálom megkérdezni csak tapasztalatokat vártam ezügyben.
2020. febr. 19. 11:12
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
Igen. 5 perces szexre mindig van időnk.
2020. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én vagyok az elvált gyerekes. 2 gyerekem van 12 és 17 évesek. A nagyobbik az apjával maradt, így csak a kisebbik lakik velünk, de elég sokat jönnek mennek köztünk. Hol nálunk vannak mindketten, hol az apjukkal,hol egyik itt másik ott-szóval nem csinálunk ügyet, hogy éppen ki hol és hány napot szeretne lenni. Így hetente azért kb mindig van 1 nap kettesben, amit igyekszünk kihasználni. Mindkettőnknek fontos az együtt töltött idő.

Plusz nagyon nem mindegy mekkora a gyerek..

2020. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!