Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha a barátnőm nem akar eljönni velem nyaralni, ellenben amikor vlami dolgom van s nem érnénk rá egymásra akkor fojton velem akar lenni?

Figyelt kérdés
Vagy ép ő nem ér rá, ellenben odarendelne, hogy legyek ott. (Pl. a munkahelyén amikor pultos szeretné ha ott állnék, s mikor ép nincs vevő beszélgetne velem... Mert szeret, hiányzom neki, stb., neki mindenhogy jo, de nyaralni nem akar elmenni velem. Másokkal, idegenekkel viszont csinál programokat. Nem értem...
2020. febr. 19. 18:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Mit jelent? Ha van mas alternativa abban benne van, te meg jo vagy unalomuzesnek, mikor nincs kit kiszolgalnia.
2020. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ilyesmire tippelek én is. Nem nagyon értek az inkorrektség kezeléséhez játszmázáshoz stb.
2020. febr. 19. 18:31
 13/22 anonim ***** válasza:
Kerdezz beke direktbe, a hirtelen reakciojabol sok mindent le lehet vonni.
2020. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
" beke direktbe, " ez mit jelent?
2020. febr. 19. 18:35
 15/22 anonim ***** válasza:
Bele direktbe bocsi, elirtam. Amugy ugy ertem, hogy bele kerdezel egy nyugodtabb pillanatban, hogy te ezt vetted eszre es talan unalomuzeskent kezel, mert nem tartod fair-nek a hozzaallasat. Igazat ugy sem fog mondani valszeg, de le fog jonni ha kamuzik. Persze csak normalisan, semmi bunkoskodas meg tiszteletlenseg!
2020. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Vagyis lényegében itt nincs is nagyon mit tenni csak szakitani s ha hiteget akkor ellenállni?
2020. febr. 19. 18:40
 17/22 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondtam. :D de nyilvan te dontesed.
2020. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
A hazugságnak nem igen látom helyét egy kapcsolatban.
2020. febr. 19. 18:45
 19/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, en nem ismerem a baratnodet, nem tudom hogyan reagalna. Csupan javasoltam, hogy a legjobb ha nem kertelsz, hanem elmondod a problemadat. Feldobod neki a labdat, aztan rajta all, hogyan csapja le. Azutan te hogyan cselekedsz, azt mar neked kell tudni.
2020. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
csak eddig egy elfogadhato helyzetet se irtatok. egyel több hazugságot kipréselni belőle...???
2020. febr. 19. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!