Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem furcsa, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem furcsa, hogy a pasim állandóan az én autómat akarja vezetni?

Figyelt kérdés
Neki is van autója, mégis mindig úgy intézi, hogy az enyémmel menjen a privát dolgait intézni. Meg ha közösen megyünk valahova, akkor is úgy intézi, hogy az enyémmel menjünk, csak akkor én vezetek.

2020. febr. 20. 14:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem komoly ugye? De válaszolok neked. Nem, nem fura. Ha választhatnék két közlekedési lehetőség között én is az ingyeneset választanám.

Ezek után te járj az övével.

2020. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 mikeXxX ***** válasza:
100%
Spúr Lajos már csak ilyen!
2020. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%

Nekem meg az jutott eszembe, hogy a csajok miért mindig a pasijuk pulcsijában akarnak lenni? Talán abba is olcsóbb a benzin?!


Mondjuk az úgy tényleg fura hogy nem tankol bele. De ha lenne barátnőm én is szétvezetném a kocsiját, csak azért mert az övé, lehet érezném még benne az illatát stb. Csak én tankolnék is bele 🤔

2020. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem full butaság, hogy ezen spórol.

Lehet, hogy tényleg jobban szereti a te autódat. Én pl. édesanyámmal szoktam néha cserélni, mert szeretem vezetni az autóját, pedig csajos.

A spórolós dologra, hamar rájössz. Ha más helyzetekben is spórolgat, akkor lehet benne valami.

2020. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt butaság a spórolás? A cserèlès más. Meg az is más lenne, ha eszèbe jutna, hogy nem ingyenes az üzemanyag. De nem, egyik sem, ès a leírásból úgy jön le, hogy igencsak sűrűn előfordul.
2020. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudjuk, hogy más dolgokon mennyire spórol az úr, azért látszik elsőre butaságnak. Lehet, hogy más dolgokat meg mindig ő fizet.

Eszembe nem jutna, hogy a barátnőmön spóroljak.

2020. febr. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, normális embernek nem jut eszèbe ilyesmi, nekem se jutna. De sajnos sok az ilyen "kihasználós" emberke, legyen az fèrfi vagy nő. Itt is sok ilyen kèrdès van, ezèrt nem lepődnèk meg rajta.

A kèrdező pedig nem vèdte meg. Az első kèrdèsre mèg egyből válaszolt, azóta csend van....valószínüleg bele találhattunk.

2020. febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sima élősködő.
2020. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen, úgy tűnik, hogy eléggé kihasznál. Köszönöm a válaszokat!
2020. febr. 21. 17:06
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor lapát ! :)
2020. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!