Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha egy pasi felszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy pasi felszívódik?

Figyelt kérdés

Mit jelent az, ha egy pasi képébe vágod az igazságot az pedig eltűnik, felszívódik?

Konkrétan: 1 éves az ismerettség, munkatársak vagyunk. Sokat beszélgetünk munka közben a kapcsolatáról, a hobbijairól, a problémáiról stb. de részemről csak barátság de észrevettem a célozgatásaiból, hogy ő többet szeretne. Nekem nincs pasim neki van barátnője, de állitólag rossz a kapcsolatuk és azt mondta, ha talál olyan nőt aki bejön neki minden szempontból, akkor otthagyja a barátnőjét. Néhány napja felbosszantott azzal, hogy nem érti meg, hogy én nem foglalkozom vele úgy mint pasival mert barátnője van. Megmondtam neki kerek-perec, hogy ő szeretőt szeretne én viszont nem leszek az. Ha nem jó a kapcsolata miért nem szakítanak? De dühömben azt is megmondtam neki, hogy ne reménykedjen benne, hogy ilyen hozzáállással talál normális nőt. Erre eltűnt. Nem látom napok óta. Megbántani nem akartam, mert okot igazából nem adott rá és közöm sincs az életéhez csak azt szerettem volna, hogy lássa az igazságot és a valódi helyzetet. 38 éves. Mármint a pasi. Én 31.


2020. febr. 22. 13:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
45%
Azt jelenti, hogy a férfiaknak is van lelke, amit meg lehet bántani. Ugye micsoda újdonságot mondtam? 29f
2020. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
A kérdésem még az lenne, hogy kérjek e tőle bocsánatot?
2020. febr. 22. 13:21
 3/32 anonim ***** válasza:
31%
Kérhetsz végülis. De egyébként nem sok értelme van, nem vagytok mély kapcsolatban. Csak szimplán bunkó voltál, ő meg levonta a következtetést, ennyi történt.29f
2020. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem őszinte volt inkább...

Vagy szerintetek teljesen elfogadott és normális, hogy barátnőt akar cserélni a másik tudta nélkül? Nehogy egyedül maradjon szegény. A normális nők tényleg nem fogják ezt megérteni, hogy gerinctelenül meg akarja csalni a barátnőjét. Aztán lehet otthon minden szép és jó és ő mesél ilyeneket a szex reményében.

2020. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
Eszedbe ne jusson bocsánatot kérni. Aki 38 évesen nem tud megbirkózni az igazsággal, az felejtős.
2020. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy én miért vagyok bunkó, mikor ő akarja megcsalni a barátnőjét, ő akar szeretőt. Még akkor is ha esetleg tényleg otthagyná érte a barátnőjét, amire szerintem kevés az esély, pont az ilyen hozzáállása miatt, én akkor is a szeretője lennék amíg a másik lánnyal együtt van. Én ezért haragszom rá. Szakítson ha rossz a kapcsolata azután keressen új barátnőt.
2020. febr. 22. 13:32
 7/32 anonim ***** válasza:
39%

Jó volna tudni, mi volt a konkrét kiváltó ok. Ha nem volt egyértelmű a közeledése, akkor ez nagy hiba volt szerintem. Biztos vagyok benne, hogy alaposan megsértetted. Mi férfiak nem szeretjük az elutasítást, ha meg úgy kapjuk, hogy arra egyértelműen nem adtunk okot, az nagyon sértő. Barátok sem engedhetik meg maguknak minden esetben, hogy beolvassanak a másiknak. Nekem egyszer olvasott be egy lány (szerintem nagyon rosszkor és nagyon rossz stílusban), és onnantól el is vágta magát.

Bocsánatot akkor kérj, ha úgy érzed, igazságtalan voltál vele.

2020. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan te még az után loholsz, aki aljas módon folyamatosan alázta a barátnőjét, téged meg kb. szeretőként akart tartani?

Nem normális a pasas, de veled sem oké minden.

Keress inkább egy normális és tisztességes FÉRFIT.

2020. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
A közeledése teljesen egyértelnű volt, mert el is mondta, hogy ha "közöttünk minden működne" akkor otthagyná a lányt.De nekem ez olyan felháborító, hogy "ha működbe"... Tehát hajlandó lenbe megcsalni, akkor ki tudja, higy velem is ugyanezt csinálná ha talál jobbat? Szakítson ha rossz a kapcsolata és ne jeresgéljen. Ezzel inkább ő vágta el előttem magát. És szerintem igazam volt, még akkor is ha keményen beolvastam neki. Nekem sem esne jól ha a pasim ezt csinálná velem. Nem beszélve arról, hogy ki tudja hány lánynál próbálkozik be így. Mert szerintem soknál. Nem csak velem beszélget az életéről meg a gondjairól, ezt tudom.
2020. febr. 22. 13:48
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
de most tényleg..te érzed magad hülyén, mikor ő akar kettős játszmát, csak mert úgy kényelmes, addig is van biztos kaja, meg p...na?
2020. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!