Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsajtanatok ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsajtanatok ha a pasi massal irkalt facebookon es elobe is beszelgettek par szot?

Figyelt kérdés
Elmondta a baratom meg azt is hogy hulye volt nem tudja miert tette de engem szeret.
2020. febr. 5. 06:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Adnék neki egy esélyt, de figyelném.
2020. febr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azert esik rosszul mert nem ertem miert.Most voltunk a legboldogabbak,napokat toltottunk egyutt,es kilepek az ajtajan es massal ir ...
2020. febr. 5. 06:48
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Idő kérdése hogy olyat tegyen amit már nem mond el
2020. febr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Mit mondott miért csinálta? 1# vagyok
2020. febr. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Jézus! Mással ír??? És még beszéltek is???

Nem bocsájtanám meg, elvárom, hogy másokkal a kapcsolatunk alatt szóba se álljon.

2020. febr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az #5össel értek egyet! Az én párom, sem szólhat senkihez!
2020. febr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
En sem tudom megbocsajtani csak nagyon faj.Ha most megteszi mi lenne 5ev mulva?azt mondta adjak neki eselyt h helyrehozza es olyan valentin napom lesz amilyet almodtam meg h en vagyok neki az igazi de mar nem bizom benne barmennyire szenvedek is nem megy...akik esetleg megbocsajtanak egy ilyet h tudjak ezt elfelejteni?
2020. febr. 5. 08:05
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Megbocsátani meg tudnám, de innentől kezdve nem tudnám már komolyan venni sem a srácot, sem a kapcsolatot.
2020. febr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Fuh milyenek ezek a mai nő... már normálisan csalni sem lehet őket ?!
2020. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hozzatartozik az igazsaghoz h kb 2 honapja elgyengultem es hagytam h megcsokoljon az exem de o ezt nem tudja,mivel elloktem magamtol ugy gondolom ez nem szamit,vagy igen?
2020. febr. 5. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!