Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom gyerekesnek tart! 9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom gyerekesnek tart! 9 hónappal idősebb nálam (19 éves) Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Rajta kívül se a családom, se a barátaim nem gondolják így!

Barátomtól meg kb állandóan ezt hallgatom!

Nem mintha ő olyan felnőtt lenne, nagyon sokat játszik a laptopon van hogy reggeltől estig is képes rá!

Talán abban vagyok gyerekes, mert én sokat szeretek foglalkozni vele, hát nem azért találkozunk?

Meg azt mondja nyávogok..érdekes soha senki nem mondta még..csak egyszerűen mikor nem figyel rám, akkor nekem nem az a szokásom,hogy felemelem a hangom, hanem hangszintet azt váltok, de azért nem nyávogok..3 és fél éve vagyunk együtt..


2010. júl. 24. 02:27
 1/8 anonim válasza:
Hát, ez a probléma a kapcsolatotok elejétől van így, vagy csak néha előjön. Mert ha csak néha, akkior lehet, hogy a srác rossz passzban van, és egy kis magány kell neki, és olyankor nem jó nyaggatni mindennel, hagyni kell lecsillapodni. Ha pedig az elejétől fogva, akkor sem benned lehet a hiba, mivel csak ő mondja ugyanezeket rólad. Lehet hogy a srácnak szimplán nem jön be, ha túl sokat foglalkozol vele, esetleg lehet hogy kmolytalan vagy vele, de az is lehet, hogy a srác kicsit könnyebben kapja fel a vizet a megszokottnál. De legyen ez a legnagyobb bajod :) Az a normális ha egy kapcsolatban fel-fel merülnek hasonló kis nézeteltérések, emiatt nem unalmas.
2010. júl. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

attól, hogy más nem mondta még lehet neki igaza...mert gondolom nem vagy minden haverral, szülővel olyan mint a barátoddal, nem?

nyávogni meg tuti szoktál, a nővel jár, mint a hiszti


gépezés nem egyenlő a gyerekességgel


az alapján leírtál az alapján mi nem tudjuk megmondani, hogy az-e vagy.

lehet kicsit komolyabban kellene beszélned vele erről, nem? de nem azért, minek van olyan ember párkapcsolatba aki ennyire nem ért hozzá, mint te?

2010. júl. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
03:03 Már nem azért, de minek ír olyan ember tanácsot, aki nem tud?
2010. júl. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
nem tanácsot írtam, ha tudnál olvasni, hanem válaszoltam a kérdésére és én is kérdeztem tőle...vagy zavarnak az írásjelek és a betűk?
2010. júl. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem feküdj le, nem kellesz ide ;)
2010. júl. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát nekem sem tetszett a komment :S

főleg ez a része nem:

"de nem azért, minek van olyan ember párkapcsolatba aki ennyire nem ért hozzá, mint te?"

ezt pl h értetted? -.-

nem értek a párkapcsolathoz? szerintem jó régóta vagyunk együtt.. am meg csak véleményeket kértem..dehát mind1 :)

2010. júl. 24. 03:27
 7/8 anonim ***** válasza:
9%

Látszik, hogy gyerekes vagy az írásod alapján.


például: "ezt pl h értetted?" annyira gáz ez a "h" bár tudom mit jelent.


"am meg csak" annyira az "am" sem szokás.


"mind1" inkább mindegy.

2010. júl. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

és a gyerekesség abból adódik, ahogy rövidítek..

mert akkor szólhatnál igazán csak, ha helyesírási hibát találsz benne..

és különben amellett, hogy nem akartam ide regényt írni ha minden óhajod és vágyad,akkor írok úgy mint egy begyöpösödött f@aszfej és kiírok minden szót, hogy végül is megfeleljek egyes érdekes kommentelő társamnak!

Szerintem ha nem úgy írok hogy puszi láwcsi meg hasonló, hanem az alap szavakat rövidítem és ígyis gyerekes vagyok akkor tudok örülni neked :)

2010. júl. 24. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!