Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt, de már nem úgy érzem, hogy vele akarok lenni. A lelkemet kitettem végig, mindig mellette voltam, de úgy erzem nem értékeli ezt. Mindig minden sz*r neki, nem tud a jó dolgokra koncentrálni.

A családját nem szeretni, illetve ők nem szeretik, inkább lehúzzák. Eljött masik városba tőlük, itt ismertem meg, albérletben lakunk.

A munkáját utálja, de viszonylag jól keres vele és lehetősége sincs váltani, max sokkal kevesebbért.

Többször műtötték, és egyéb téren se jó az egeszségi állapota, mindig jön valami újabb dolog.

Nekem jó munkám van, jó fizetéssel, egészséges vagyok, szeret, támogat a családom, illetve mindkettőnket támogatnak, ahogy tudnak.

Én végig itt voltam neki (itt neki rajtam kívül nincs senkije), lelkileg, fizikailag, anyagilag támogattam. Minden tőlem telhetőt megtettem, de most értem el arra a pontra, hogy belefáradtam. Nem kapok bizalmat, folyton az exeit hozza fel, hogy őt úgyis mindenki elhagyja. Úgy érzem sosem fogom tudni boldoggá tenni, mert mindig lesz valami új, ami sz*r, csak a rossz oldalát látja a dolgoknak, a múltját se képes elengedni.

Mikor 8 hónapja először mutattam ki, hogy megbántott - pl. azzal, hogy itt nincs munkalehetősége, felmegy Pestre, mert ott lenne, de akkor szakítunk, mert nem várja el, hogy utánamenjek, távkapcsolatba meg nem lenne, semmilyen megoldási lehetőseget nem hagyva nekem, pedig rögtön elkezdtem nézni magamnak pesti munkalehetőségeket - kiakadt, hogy én vagyok megbántva.

Egy pár órát nem foglalkoztam vele, utána mondtam, hogy ez nem jó így, meg akartam beszélni a dilgokat, de ő soha sem hajlandó beszélni, el akart menni a vonat alá ugrani, mikor nem hagytam, itthon maradt és elkezte kiszedni a gyógyszerét, hogy egyszerre beveszi, úgy kellett megnyugtatnom meg kicsavarni a kezéből.

Aztán mikor megnyugodott, mintha mi sem történt volna, tök normálisan viselkedett megint...

Már mondja egy ideje, hogy öngyilkos lesz, tényleg el van keseredve a szülei, a munkája, meg az egészségi állapota miatt.

Én meg nem tudom mit csináljak. Sajnálom, féltem, szeretem, de csak szenvedek mellette.

Bocsi, hogy hosszú lett, nem tudtam rövidebben megfogalmazni.


2020. febr. 23. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Egy betűt sem írtál a jó oldaláról ráadásul zsarol lelkileg. Ideje hogy te is az exe légy.
2020. febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Energiavámpír.


Nem vagy köteles mellette maradni és ne is hagyd, hogy zsaroljon.

Neked is egy életed van, jogos, hogy szeretnéd boldogan leélni.

Majd összekapja magát, ha nem lesz kinek hisztiznie.

2020. febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted megtenné, ha te is elhagyod?
2020. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy megtenné-e, hiába adok meg minden támogatást, így is kilátástalannak látja a helyzetét.

De ha elhagyom, vissza kell költöznie a szüleihez, a megélhetése így "még bizonytalanabb" lesz. Nem lesz neki az én lelki támaszom stb.

Ráadásul most kezdett el egy 4 hónapos okj-t itt, azt is kb abbahagyná így.

Mostanában költöznénk anyumékhoz, mert az volt a terv, hogy egy kicsit spórulunk és házat veszünk, anyum is tudna vagy 20 millával támogatni...

De semmi sem jó, "minden olyan távoli" neki.

Én szorgalmaztam ezt, meg az okj-t is, támogatnám továbbra is anyagilag meg lelkileg, de félek büszkeségből nem kérne belőle...

2020. febr. 23. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőként írom: hagyd a büdös francba. Ne csodáld, hogy eddig mindenki elhagyta, egy ilyen negatív embert nem lehet elviselni hosszú távon. Felesleges húzni, várhatsz heteket, hónapokat. Legfeljebb teljesen megutálod. De ennek mindenképp szakítás lesz a vége. Jobb most, mint később.

Teljesen zárd le! A legjobb lenne, hogy ha megteheted, hogy te költözöl el. Akar a szüleidhez is, ha úgy is az volt a terv. Felnőtt nő, ne aggódj, megoldja az életét, ha nincs aki megcsinálja helyette.

Azzal nem segítesz, ha lelkiismereti okból tovább pesztrálod. Neki most arra van szüksége, hogy megtanuljon saját lábra állni.

2020. febr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kapcsolatot be kell fejezni mindenféle zsarolás ellenére is. Ő egy olyan személyiség, aki csak lehúzza az embert, pesszimistává és boldogtalanná teszi. Aki szerető és támogató családból jön annak pedig ez különösen elviselhetetlen, mert nem ebben élt. 8 hónap alatt nem tudta bizonyítani, hogy szeret nem is fogja. Válj el tőle saját érdekedben.
2020. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!