Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritál ennyire?

Figyelt kérdés
Már 3 éve ebben vagyok, voltak korszakok mikor nem érdekelt, de volt mikor normálisan , majd idegesen kértem, de tegnap rá kellett jönnöm, hogy még mindig ebben élünk. Apró dolog, de szerintem nagyon undorító, folyamatosan feltűnően nézegeti meg mellettem a nőket. Mint írtam, nem 1x próbàltam vele megbeszélni. Mentünk kocsival, a járdán egy feeszülős fehernadrágos vekony kiscsaj felcsapott hajjal kozlekedett, párom vezet, és mint a filmekben, nézi a fenekét mint az állat, ahogy mellé értünk meg az arcát kellett jó feltűnően nézni, forgott mellettem a nyaka mint valami bagolynak. És megkérdeztem miért csinalja mellettem. Válasz: csak, meg ő ezt nem tudja irányítani, ez “kell”.. mondom úgylátom hiába kérek tőled bármit, ennyit számít hogy figyelj rá. Vagy én reagalom tul emberek? Akkoris zavar és bunkó!
2020. febr. 23. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Te is csináld ezt mellette, majd megtudja milyen érzés az.
2020. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
:"D
2020. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

"int az állat, ahogy mellé értünk meg az arcát kellett jó feltűnően nézni, forgott mellettem a nyaka mint valami bagolynak. És megkérdeztem miért csinalja mellettem. Válasz: csak, meg ő ezt nem tudja irányítani, ez “kell”.. "

XDDDDDDDDDDD


Ebből is látszik, hogy a pali egy tuskó. Értelmes férfiak ugyanis tudnak uralkodni magukon. Na ő nem egy értelmes férfi.

Van ám férfi a Földön, aki meg se fordulna senki után az utcán, mert

1) tiszteli annyira a párját

2) számára a párja a legszebb


Szerintem inkább tartsd magad már végre annyira értékesnek, hogy nem egy majomszinten megragadt tuskóval vagy együtt.


28/N

2020. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
"Nem tudja irányítani" - gratulálok, kifogtál egy proli ösztönlényt, és 3 éve kínlódsz vele.
2020. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Hát ez olyan mint a netes híroldalak. Francnak nincsen kedve állandóan a címoldalon kiterült nőket meg töküket a nadrágban nézegető pasikat meg párokat illusztrációként, (vagy pl morbid durva képeket nem szex témában) stb, nézegetni, de ha odakerül a szemed elé megnézed, néha csak azért hogy mégis mi ez az izé és mit akarnak ezzel.

Szerintem ő az utcán nem tudja figyelmen kívül hagyni, ha jön valami figyelemfelkeltő. A gond akkor van ha direkt keresi ezeket a helyeket ahol ezt bámulhatja.

Vagy ha teljesen szolid nőket elkezd szexistán bámulni.

2020. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek bezzeg van nője :"D
2020. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a híroldalak is sokszor visszafoghatnák magukat, mert ha gyakran olyat tesznek ki amit semmi kedvünk látni, utána hónapokig egyszerűen nem nyitjuk meg az oldalt, keresünk másikat.
2020. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy egyszer felöltözhetnél te is így, h lásd a hatást, kísérletképp :v
2020. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!