Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 éve vagyok együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 éve vagyok együtt a párommal. Sajnos a kémia már nagyon rég nem működik köztünk. Megtudnám még valahogy menteni a kapcsolatunkat vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve, hogy megromlott a szex köztünk. Próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, de eredménytelenül és már beletörődtem abba, hogy ez nem megy nekünk. Nem tudja, hogy miért van ez, csak azt szögezte le, hogy nem velem van a baja. Már lassan egy éve külön szobába is alszom, mert nem akarom, hogy azt érezze a párom, hogy kényszeríteni akarnám bármire is. Nagyon sokat gondolkoztam már, hogy mit tegyek de egyszerűen őt nem érdekli az egész, ránt kettőt a vállán és nem szól semmit. Ha van szabadideje azonnal megy a műhelyébe szerelni vagy motorozni. Augusztusban ultimátumot adtam neki, de annyira erőltetnek éreztem az egészet, hogy inkább hagytam az egészet a francba és többet nem próbálkoztam nála. Szokta mondani, hogy szeret.. ölelget, csókolgat, támogat mindenben.. de soha nem kezdeményezi, hogy több legyen egy csókból én meg már nem is merek lépni, mert tudom, hogy visszautasít. Novemberben az egyik volt kollegámmal összefutottunk, azóta nem bírom kiverni a fejemből. Akárhányszor látom azonnal jó kedvem lesz. A párom is észrevette már, hogy nem vagyunk egymásnak közömbösek és nagyon féltékeny lett, de az ágyam még mindig külön szobában van és azóta egyszer voltunk együtt, de nem volt jó. Megcsalni nem fogom, mert jó ember és nem ezt érdemelné, de nem látom már értelmét annak, hogy várjam a változást. Minden este megígéri, hogy majd "holnapra összeszedem magam.." Nem tudom, hogy lesz e valamikor "holnap"..

#szex #kapcsolat #szexmentesélet #szex nélkül egy kapcsolatban
2020. febr. 24. 10:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hajaj, nem kérdés,hogy hol találj!Szerintem privik tömkelegét kaptad már most!
2020. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak így nem sok értelmét látom. Nagyon sokáig húztátok, halasztottátok, és csak sokkal jobban eltávolodtatok egymástól. Innen már nagyon nehéz lesz a visszaút, ha egyáltalán lehetséges. Nem most kellene észbe kapni, hanem 4 éve kellett volna, amikor az egész kezdett romlani.


Az semmi esetre sem megoldás, hogy kb. beletörődsz a helyzetbe, és szenvedsz. Ha még mindig meg szeretnéd menteni a kapcsolatotokat, akkor üljetek le komolyan, beszélgessetek róla. Biztosítsd róla, hogy még mindig szereted, és szeretnéd megmenteni a kapcsolatotokat, de ez úgy nem megy, hogy ő a fejét a homokba dugja, és nem vesz tudomást a problémákról. Nyisd fel a szemét, hogy érezze milyen nagy a gond. Annak az ultimátumnak semmi értelme, ha te magad se veszed komolyan.


Ne szeretőt keress, hanem állj a sarkadra, és vagy hozzátok rendbe együtt a kapcsolatotokat (akár segítséggel, párterápiával), vagy váljatok el békében. Ne várd a változást, hanem tegyél érte. Az se jobb, hogy ha csak piszkálod, fenyegeted, hogy változzon meg, mert különben el fogod hagyni. Le kell ülni, megbeszélni, hogy egyáltalán ki mit szeretne ettől a kapcsolattól. Ha mindketten szeretnétek megmenteni, próbáljátok meg. Ha nem sikerül, vagy nem akarjátok megmenteni, akkor ne kínozzátok egymást, hanem békében váljatok.

2020. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!