Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem élünk együtt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem élünk együtt, és akárhova megy viszi magával a telefont a lakásban. Mindig lenémítja a telefont, mikor mosdóba megy akkor nézi meg szerintem. Van még aki hasonlóan működik mint a barátom? Mi okból csináljátok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 24. 17:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%
Az a baj, hogy erre nem lehet jó választ írni. Valaki tényleg csak telefonbu*i másik meg sunyiskodik. De ameddig nem ad okot a bizalmatlansagra, addig szerintem ne aggódj.
2020. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Sanszos, hogy titkol valamit.
2020. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Én hasonló vagyok, leszámítva azt, hogy viszem magammal a telefont mindenhová. Szinte mindig le vagyok némítva, kódot is állítottam be, ennek ellenére nem titkolok semmit, ha a párom szeretné megnézni, hogy mi van a mobilomon, akkor hezitálás nélkül oda adom neki.
2020. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 meszike91 ***** válasza:
51%
Szerintem paranoiás vagy. Engem zavarna egy kapcsolatban ha a másik fél ennyire gyanakodna rám.
2020. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Akár sunyíthat, akár lehet simán csak telefonb... zi. Ennyiből nem lehet megmondani, te ismered, te vagy vele!!!
2020. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A repülős üzemmód miatt azért elég gyanús.
2020. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is mindig repülő üzemmódba teszem ha nem várok kifejezetten hívást.
2020. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk én meg pont nem cipelem sehova meg nem fordítom lefelé.
2020. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!