Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban nektek mennyire számít a pénz?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, aki nincs rossz anyagi körülmények között, de a fiú akivel összejött, sokkal tehetősebb nála. A fiú gyakran támogatja anyagilag a lányt, de a lány ezt úgy gondolja, hogy így alárendeltje a fiúnak. Számomra ez fura, hogy így viszonyul a lány ahhoz, hogy támogatják anyagilag, és mégis elfogadja a pénzt meg az ajándékokat, de nem voltam még ilyen helyzetben, úgyhogy nem tudhatom milyen lehet.

2020. febr. 25. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hátráltasson és ha kevesebbet is keres, tegyen meg mindent, ne azért legyen kevés pénze, mert értelmetlen szarra szórja, vagy cseszett kitanulni bármit vagy normálisan eljárni dolgozni.
2020. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Imádom a gazdag férfiakat.
2020. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fontos és kell. Mindig úgy voltam nevelve, hogy a pénz az egy nélkülözhetetlen dolog, tenni kell erte és meg kell becsülni, nem a pénzfán nő, nem osztogatják a két szép szememért, és ha van, igenis boldoggá tesz.


A kapcsolatunkban is ez alapján élünk. A párom számára is fontos, hogy legyen pénzünk és számomra is. Pusztán a szerelmünk nem fogja kifizetni a számlákat és feltölteni a hűtőt, de a hobbijainkat sem fogjuk tudni odaadásból és szerelemből finanszirózni.


Szóval igen, az élhető élet egy fontos alappillére a pénz.

2020. febr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Én pedig gazdag férfiként az ilyen aranyásó lotyókat:) Mennyibe kerülsz? ;)
2020. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Számít. Legalábbis hosszútávon. Ha valakivel közös életet tervezek legyen keresete, hogy összetudjunk költözni.(Nem a másik pénzén, hanem közösen!)

Illetve az is szempont, hogy ne én tartsam el.

2020. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es, a 2-es válaszoló egy pasi. Rájuk is buksz?
2020. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4 Nettó 40.000.000ft, de csak neked, édesem!
2020. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!