Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éreztethetném a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztethetném a barátommal, hogy nem a pénz számít?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy elég jól menő vállalkozása van, és nincsenek anyagi gondjai. Új Audija van, lakása, cége, háza.

Én viszont szegényebb családból származok. Viszont úgy hozta a sors, hogy mi összejöttünk. És ez örökös probléma, hogy nem hiszi el, hogy nekem Ő a tökéletes, hanem azt hiszi, hogy csak a pénzére hajtok, holott ez nem így van!


2015. márc. 14. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el setalni ilyenek es ereztesd vele hogy igyis teljesen jolerzed magad vele, ha csak veled van es nem kolt rad milliokat...
2015. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek jött össze veled,ha ezt hiszi ? Nem lenne kedvem együtt lenni olyannal aki folyton gyanúsítgat, biztos nem tepernék hogy higgyen nekem.
2015. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

nem hidd hogy ezt elhiszem

minden nő csak a pénzre hajt!

ne sajnáltasd magad

2015. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Baromira nem izgat, hogy miylen autója van, lakásai, háza van.


Nem emiatt vagyok mellette. Nem költ rám milliókat, de többször is mondta, ha kell valami drágább dolog, amit a szüleim nem tudnak esetleg megvenni, szóljak neki.


Nem fogja fel, hogy nem fontos ez nekem.

2015. márc. 14. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
ha szóban mondod és nem hiszi el, akkor kár erőltetni
2015. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!