Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbolondultam? Mihez kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondultam? Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Röviden. A párom nem igazán tervez összeköltözni velem a közeljövőben. Ha én nem költözök hozzá akkor szerintem ő sosem jön ide. Ebből rengeteg konfliktusunk van az utóbbi időben, válságba került a kapcsolatunk. Már nincs intimitás közöttünk(miattam, eltávolodtam tőle), mégis azon őrlődöm, hogy mit tegyek, hogy végre együtt lehessünk. Nekem nem jó a mostani rendszer hogy a héten nem látjuk egymást, de a hétvégéken meg 2 napig össze vagyunk zárva egy szobában (kicsi 1 szobás apartman) Mióta így kiborultam azzal takarózik hogy ha így viselkedek vele akkor nem is fog idejönni, de én úgy érzem hogy míg happy volt minden addig sem tervezte. Ki vagyok készülve, úgy érzem stagnál a kapcsolatunk. Január óta rengeteget sírok, de úgy érzem a kapcsolatunk csak egyre romlik. Ő otthon lakik, én 200km-re tőle egyedül. Meg szeretném menteni a kapcsolatunkat de nem tudom mit tegyek. Persze ez csak a rövid leírás, ennél részletesebb a sztori, de felesleges mindent ide kiteregetni. Nekem egyetlen vágyam van, mégpedig hogy a világom része legyen, és végre minőségi időt tudjunk együtt tölteni. Szomorú vagyok, hogy ő nem foglalkozott ezzel a problémával érdemben míg az intimitás el nem tűnt. Most bezzeg a csillagokat is lehozná.
2020. febr. 26. 06:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Az intimitás azért tűnhetett el mert én ezek a dolgok miatt naponta sírtam, nagyon gyötrődtem, aztán eljött a hétvége, a problémák a szőnyeg alá lettek seperve és el kellett játszani hogy minden a legnagyobb rendben és minden szipiszuper. Én nem tudom így megjátszani magam, és hozzáérni sincs kedvem ha neki csak a boldogság kell, a problémáknál meg szemfedőt vesz fel.
2020. febr. 26. 06:34
 2/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy huszonévesek vagyunk, én le vagyok kötve még 1,5 évig ag iskola miatt.
2020. febr. 26. 06:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd hagyd hagyd a francba!!!!! A volt parom evek ota ugyanezzel gyotor!!!! Koltozzek hozza!!!!! De en nem !!!!!! Hidd el ha nem akar nem is fog!!!! Jobb ha el engeded!!! Engem mar meg akart olni odaig jutott!!! Lassan a feljelentesen gondolkozom!!! Engedd el!!! Talalsz te olyat aki orommel fog hozzad koltozni hidd el ő nem er ennyit ha neked ez igy nem oke .. kezdj uj lapokkal uj kapcsit. Ennyi tanacsot tudok adni ne legy hulye!
2020. febr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nem vagy fontos a "párodnak", legalábbis nem eléggé. Ennek így semmi értelme. A kapcsolat nem arra "való" hogy sírj miatta meg kikészülj.
2020. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neki is vannak tedvei, az ő érve a költözés ellen hogy az én környékemen nem találna jó állást, az albérletek drágák. Házra gyűjt (nem akar feleslegesen bérelt lakásra költeni) és az autója törlesztőjét fizeti, meg dolgozik és tapasztalatot szerez. Azt veszem ki a mondandóiból hogy nem tervezi ott hagyni a munkahelyét, max ha kirúgják. Ide most meg már azért nem költözik mert ilyen kapcsolatra ő nem tud alapozni. Amit én megértek, csak nem a semmiből jutottunk idáig.
2020. febr. 26. 09:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Ès ő hol lakik, a szüleivel? Ès oda akarna költöztetni tèged is, ameddig nem telik sajátra?

Hát èn azt gondolom, hogy nagyon nem egyeznek a terveitek, èn nem erőltetnèm tovább ezt a kapcsolatot.

2020. febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te költözz a szüleihez?


A felnőtt ember ott kezdődik, hogyha nincs anyu és apu, akkor sem borul össze az élete. Anyagilag és más értelemben sem.


Nem tudom mennyi idősek vagytok, de neki kellene változtatnia, annak meg semmi értelme, hogy ezen gyötörd magad.

2020. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!