Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy sokkal fiatalabb nőbe! Hogy lépjek túl? 51F

Figyelt kérdés

Nős vagyok, de sose csalnám meg a feleségem. Viszont két éve munka kapcsán megismertem egy 27 éves nőt, aki egyszerűen lenyűgöz. Ahogy egyre többet beszélgettünk, rájöttem, milyen jó természete van, intelligens, van humorérzéke. És emellett angyalszép. Próbáltam kiverni a fejemből, kerülni, ahogy csak tudom, de a munka miatt gyakran összetalálkozunk és megint a hatása alá kerülök. Hozzáteszem, soha egy szóval nem utalt semmire, nem bátorított, egyszerűen kedves. Nem tagadom, néha el is szoktam fantáziálni... Nyáron amikor lengébben öltözött, nem bírtam a szemem levenni róla.

Mit tegyek? Kérlek segítsetek.



2020. febr. 26. 16:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
20%

Ha szeretnénk, hogy egy bennünk élő kielégíthetetlen vágy ne kínozzon annyira, akkor az első lépés az, hogy elfogadjuk, nem küzdünk ellene, nem tartjuk elfogadhatatlannak magunkban. A te esetedben ez különösen így van, hiszen teljesen természetes dolog, hogy egy férfi házasan véletlenül belebotlik egy olyan lelkű és külsejű nőbe, aki a benne élő ideális partner képének felel meg, s belészeret. Amint elfogadod magadban azt, hogy az érzésed önmagában teljesen rendben van, máris óriásit léptél előre ahhoz, hogy ne kínozzon annyira, ereje alábbhagyjon, lenyugodjon, letisztuljon.


Ha eddig eljutottál és valóban nagyon intelligens hölgyről van szó, akkor lehet, hogy segítene, ha őszintén elbeszélgetnél vele arról, ami benned van, hangsúlyozva persze, hogy semmit nem akarsz tőle, csak a lelkeden szeretnél könnyíteni. (Valószínűleg egyébként is megérezte már.) Ha megértően viszonyul az érzeseidhez, ami elég valószínű, az újfent segíthet rajtad azáltal, hogy magadban elfogadjad az érzelmeidet, s így azok kevésbé kínozzanak.


A folyamat során mindvégig tudatosítsd magadban, hogy nem a vágyaidtól, érzelmeidtől való megszabadulás a cél, hanem az, hogy azok a szívedben nyugvópontra kerüljenek, letisztuljanak, ne zaklassanak. Idővel az egészből egy szép emlék lesz, melyre öregkorodban szívesen gondolhatsz majd vissza.

2020. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
66%
Ha jót akarsz magadnak,meg mindenkinek kitörlőd a fejedből ezeket a gondolatokat...Ilyenkor már nem érdemes ugrálni.Inkább udvarolj a feleségednek.Vele mi a helyzet?Milyennek látod őt?
2020. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
26%
Bocsi de ez undorító. Ha azt írtad volna, hogy örökbe akarod fogadni, még azt is elfogadhatóbbnak tartanám, pedig az is elborult ötlet lenne. De beleszeretni egy olyan nőbe, aki a lányod lehetne... perverz. Sajnálom a feleségedet.
2020. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
28%
Úgysem vállalna fel és nem élne veled. Senkinek se az a vágya, h 40 évesen pelusozza a párját, bocsi.
2020. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
67%
Kb ugyanazt tedd mintha korodbeli nőbe szerettél volna bele, úgy hogy van feleséged, és fogalmad sincs tetszenél e a nőnek. Semmit. De ha el akarsz válni, akkor válj el, utána szabadon beleszerethetsz bárkibe. Mondjuk azért ne rontsd el a életét egy sokkal fiatalabbnak, mert valószínű akar még néhány gyereket, és özvegy sem szeretne lenni, mérlegelj egy szinten tudnál e lenni velük.
2020. febr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%

Mára már kifejleszthettél volna magadban annyi önkritikát, hogy megértsd hogy jobb ha ez az érzés egy szép vágyálom szinten marad.

Gondolkodj el azon, hogy te mit tudnál ennek a nőnek adni magadból? És meg is lesz a válasz...

Tudod a nőknek is fontos a testiség, intimitás bármit is mondjanak, nem csak neked. Azért gondolom ha ő most lenne veled egy idős rá sem hederítenél, ugye?

A szememmel látom ha jól néz ki egy fele annyi idős fiatal srác, mint én, de nem látom benne a férfit, nektek férfiaknak nem gond úgy látom. Ha húsz, harminc akármennyi évvel idősebbek vagytok a nőnél, de persze mi vagyunk a felszínesek..

2020. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
34%
Csábítsd el! A szerelem az szerelem! Az élet egy ünnepe!
2020. febr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
23%

Tartsd meg ezen a szinten a vonzalmat. Az,hogy odavagy Érte, természetes, hiszen fiatal, csinos, barátságos, intelligens.


Hátha idővel enyhül, vagy elmúlik.Ha mégsem, akkor beszélgess el Vele, és mondd el őszintén az érzéseidet.

Bocs", nem félrelépésre biztatlak, de hátha egy alapos beszélgetés után rendeződne Benned ez az egész, vagy amennyiben Ő is vonzódik Hozzád, esetleg elgondolkodtok páralkalmas találkozáson...


Hozzád hasonló korú nő vagyok, hosszú ideje párkapcsolatban élek. Nem vagyok híve a félrelépésnek de néha ez hozza a megoldást a túllépéshez, hiszen az lehetetlen,hogy egy életen át ne érezzünk más iránt vonzalmat csak a párunk iránt.

2020. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Semmiképp nem akarom megcsalni a feleségem, nem vágyok kalandokra, egyszer se próbáltam a hölgyet elcsábítani, flörtölgetni vele. De nyomaszt, és nagyon bánt valahol ez az egész. A munkámmal és a családommal próbálom lekötni magam, elvonni a figyelmem. Bízok benne, hogy az idő múlásával ez lecseng bennem. Arra viszont én is gondoltam, hogy elmondom neki ezt. Hátha a reakciója segít.

2020. febr. 27. 10:04
 20/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha gyakran látod a melóhelyen, ne mondd el neki, ultra kínos lesz utána. Egyébként se ő a felelős azért, hogy megoldja a lelki gondjaidat, inkább öntsd ki a lelked egy pszichológusnak.
2020. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!