Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok veszekedni a parod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok veszekedni a parod gyerekén? Mi a veszek tárgya? Mi zavar a gyerekben?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktunk, szereti a lányom.

N27

2020. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Hisztis a gyerek. Tudja hogy egy kis sírással és durcázással bármit elér. Párom afféle jó zsaru. Sokmindent megenged, nem következetes.

Ha én megtiltok vagy megengedek valamit, annak oka van. Rendszeresen felülbírál, mert a gyerek kihisztizi. Ezen veszekszünk. Ha ő tilt meg valamit, én max annyit mondok "Hallottad apádat!" Ha nekem sem tetszik, akkor félre hívom megbeszélni.

Igazából nem is a gyerekkel van a gond, hanem a párom nevelési elveivel.

2020. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobbára egyet értés van, csak a másik oldalról. Ha hülye a gyerek, akkor szerintem az ő fia, szerinte meg az enyém.
2020. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején voltak viták. Mindkettőnknek van gyereke az előző házasságból. A gond többnyire az volt, hogy az én lányom velünk élt, és eléggé következetesen neveltük. A férjem gyerekei meg csak hétvégén voltak nálunk, és nekik szinte mindent szabadott, mert hát olyan keveset vannak itt, ne az állandó fegyelmezéssel teljen az idő. Csak éppen nem működött, mert nem kivitelezhető, hogy az egyik gyereknek nem szabad bizonyos dolgokat, a többieknek meg igen. Vagy rendszeresen az én lányom pakolt, takarított utánuk a szobájában vagy bárhol, mert vége a láthatásnak, nekik haza kell menniük. Aztán túlléptünk ezeken a dolgokon, befogtuk a többieket is a házimunkába.
2020. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyszer nagyon durvàn letolja a gyerekét, ordibàl vele apró dolgok miatt is máskor meg a lényeges súlyos mulasztásoknál is kinyalja a seggét. Semmi következetessèg. A gyerek így soha nem fogja tudni az elvàrásokat, normàkat.
2020. febr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a gyerekben nem zavar semmi,csak az anyjában 😡

Nálunk is bejátszott az amit előttem írtak,hogy felülbírálta amit mondok és neki mindent szabad mert jaj a gyerek.

Mondtam páromnak ha ez így lesz a láthatásokat maga intézze....azóta inkább megbeszélni velem mi hogy legyen.Nincs szigorúság de egy két szabály kell 😊

2020. febr. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!