Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellene viselkednem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkednem ebbe a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy tàvkapcsolatom, ami alapból nem tesz jót nekünk. Sokszor az üzeneteimet sok óra múlva olvassa pedig többször is elérhető közben,de volt egy olyan alkalom is amikor 26 óra múlva sikerült elolvasnia 2 mondatot. A kérdéseimre nem vàlaszol, csak annyit hogy ne legyek gyerekes. És ne vàdoljam hogy van valakije. Legutóbbi talàlkozàs utàn elkaptam valamit tőle, (nemi) bàr az orvos szerint hosszú ideig lehet tünetmentes. Férfiaknàl akàr végig. Ezelőtt is szexeltünk óvszer nélkül de nem volt problémàm. Ha ez épp most jelentkezett... Akkor sem normàlis a viselkedése szerintem. Nem hiszek màr neki. A szexről sem beszél, mondvàn fàradt ehhez. Szerda este küldtem egy meztelen képet neki, a reakciója egy gondolkodós emoji volt.. Nagyon megalàzónak érzem ezt. Írtam neki hogy egy férfi nem így reagàl normàl esetben de erre nem válaszolt. Csütörtök este írt 2 jelentéktelen szót és tegnap este hívott. Nem olvastam el, nem vettem fel. Úgy érzem nincs értelme az egésznek. Nem vagyok boldog. Szakítani kell vele, de nem megy most, szeretem. De beszélni sem akarok vele. Mi és milyen módon lenne a legjobb viselkedés szerintetek?
2020. febr. 29. 10:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Még egy furcsasàg, majdnem napi sziten beszél arról hogy màr gyereket szeretne, és hagyjam abba a fogamzàsgàtlót. Illetve hogy nem sok olyan nő van mint én, és szeretné ha a felesége lennék. Teljesen ellent mondanak a dolgok.
2020. febr. 29. 10:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hintáztat csak.
2020. febr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kívülállónak ez világos. Azt sem érdemli meg h szakits vele, mert ez nem kapcsolat. Lépj tovább a saját érdekedben, saját magad kiméled meg
2020. febr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe, valószínű hülyít még 5 nőt.

Mivel sumákol, nem gondolsz rá haraggal, néha én is úgy vagyok, bár tudtam volna minden szemét húzását a volt páromnak. Egyből hidegzuhany lett volna.

Szerintem hanyagold, és pihenj egy kicsit, aztán keress mást, ne gondolj rá.

2020. febr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért mondják, hogy a távkapcsolat nem igazi kapcsolat. Ez az ember nem vesz téged komolyan - hagyd!!!...
2020. febr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg jobban jársz, ha hagyod, én biztos megörülnék ha nem tudnánk minden nap beszélni, írni. Itt már nincs sok minden köztetek semmi reakció egy akt fotóra az azért elmond mindent. Nincs semmi motiváció már csak üres szöveg van. Ne gyötörd magad és enged el.
2020. febr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem, hogy magyar-e az illető, ha itt nem akarsz válaszolni, akkor privátban írhatsz nyugodtan.


Csak azért, mert én is hasonló cipőben járok/jártam...

2020. febr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem azóta már döntésre jutottál... sajnálom... szerintem is hintáztat. Téged meg még néhány másik nőt.
2020. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Írt és hívott is azóta. Nem vettem fel, nem írtam vissza egy darabig, aztàn megmondtam neki hogy végeztünk.

Azt mondta rendben ha így akarom. Utàna csak irkàlt még én meg vàlaszoltam, de a tàvolsàg érezhető volt. A gyerek témàt újra felhozta.

Nem tudom miért nem csinál gyereket a màsik nőnek, ha tényleg van neki.

Egyébként nem magyar, afrikai szàrmazàsú, angliàban élő, egészségügyben dolgozó több diplomàs férfi. Ezért sem értem ezt a viselkedést. Tudom a diplomàhoz nem jàr józan ész, de akkor is... Külsőre kifejezetten jó adottsàgokkal, izmos, magas, hófehér fogak.

2020. márc. 2. 17:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Ooh én is randiztam afrikaival, 2randi ufán szerelmes lett belém és voltam élete nője és gyereket akart tőlem mindezt úgy,hogy nem feküdtem le vele! A csókon kívül más nem volt köztünk... szóval szerintem hagyd a francba.... szerintem nagyon nem megbízható a te embered
2020. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!