Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Lehet hogy gyerekes lesz a kérdésem, de egy picit aggódom és mérges is vagyok.

És lehet a kategória sem jó...


Szóval a barátom tegnap óta nem jelentkezik, semmi hír nincs róla. Írtam neki reggel Whatsapp-on elvileg megkapta az üzenetem, két pipával jelzi.

Nem ellenőrizni szeretném, de megnéztem most Instán is, tegnap óta nem volt fent, viszont lett egy új követője, ez hogy lehetséges? Nem ellenőrizgetni szeretném, de jó lenne tudni, hogy mi van vele. Azt be lehet állítani, hogy nekem azt mutassa Instán, hogy tegnap óta nem volt fent, de közben ő használja az Instagram oldalát...


Tényleg nagyon bosszantó, hogy egy napja nem lehet elérni és előtte ilyet sosem csinált.


2020. febr. 29. 11:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10

Már írtam itt, hogy felhívtam, nem veszi fel.

2020. febr. 29. 12:13
 12/12 anonim ***** válasza:
59%
Lehet bulizott tegnap,és még másnapos.
2020. febr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!