Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy a szép, és kívánatos nők csak vagánykodni valók, a kevésbé vonzóak pedig élettársnak?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy lehet benne logikát találni, de inkább az érdekelne amit a valós statisztikák mutatnak. Anyukám félt engem a szép és vagány lányoktól (akik láthatóan élvezik a szerencsés életüket), mert szerinte nekik legfeljebb kalandnak kellenék, és ha találnak egy jobbat, akkor azonnal otthagynának engem.

A csúnyácska, "nyomi" szürke kisegerek, viszont beletörődve a sorsukba már nem is akarnak "vagány" dolgokat csinálni, sokkal inkább gondoskodó, erkölcsös feleségek, és jó édesanyák lesznek.

Nem tudom a dolgot jobban elmagyarázni, de szerintem érthető, hogy mire gondolok.

Felfogom, hogy ebben ugyanaz a logika, mint mindenben, tehát ösztönösen minél jobb és vagányabb valami, "annál több kell" :D

Minden értelmes választ szivesen fogadok, de főként azoktól szeretnék választ kapni, akik tapasztaltak a témában (tehát tudják, hogy melyik ismerősük mennyire volt népszerű 30 éve, és milyen ember lett belőle később)

Bocsi, ha nyakatekert lett a dolog, de tényleg ezen gondolkozom egy ideje....



2019. máj. 21. 23:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
nem
2019. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit úgy hangzik ez, mint ha a nőket használni akarnád.
2019. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Miért akarnám őket kihasznàlni? Vagy ez mit jelent pontosan? Elvárom tőlük hogy ne hagyjanak ott egy vagányabbèrt?
2019. máj. 21. 23:47
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Semmi összefüggés nincsen aközött, hogy valaki mennyire szép és aközött, hogy mennyire jó partner.
2019. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Nincs összefüggés és nem csak ez a két kategória létezik. Szép is lenne..
2019. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

"csúnyácska, "nyomi" szürke kisegerek, viszont beletörődve a sorsukba már nem is akarnak "vagány" dolgokat csinálni"


What?


Itt akarsz hiteles statisztikát összeszedni?

A megcsalasnak es husegnek semmi koE a kinezethez. sőt, mondhatjuk azt is, hogy a csúnyább lányok kompenzálni akarnak, és minden jó pasival lefekszenek, ha adódik.

2019. máj. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsònak. Épp ezért nem egyértelmű a dolog, és szeretném a megtörtént eseteket mérlegelni :)
2019. máj. 22. 00:13
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem kihasználni, használni:


"... kívánatos nők csak vagánykodni valók, a kevésbé vonzóak pedig élettársnak"

2019. máj. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Anyukád félt téged? Már ne haragudj, de te hány éves vagy?

Nos, nézd nem tudom mit értessz vagány nő alatt, és szürke kisegér alatt. Viszont azt tudom mondani, ha mersz kezdeményezni 10 csajból egynél tuti van eséllyed. Viszont ha nem szólsz egy mukkot sem, vagy szerénykedsz, akkor valószínűleg senkid sem lesz.

Egyáltalán meg tudnád azt határozni milyen lenne számodra a tökéletes nő?

2019. máj. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 lilla64 ***** válasza:
87%
Ez igy nem igaz,anyukád téved.Nem kell csúnya legyen egy lány azért lehet belőle jó feleség.
2019. máj. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!