Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

5 éve hogy együtt vagyunk a párommal, de már egyre jobban idegesítenek a dolgai. Nem pakol el maga után, trehány stb. A szexben sem figyel rám oda, pedig 1-2x szóltam neki hogy nekem nem a legjobb ahogy van, de semmi. Amikor össze vesztünk elkezdett nőket jelölgetni a facebookon, nem is keveset. Utána sír hogy ő csak engem szeret stb. Jomultkor belenéztem a telefonjába, nem találtam semmit, de azóta mindig magával viszi a mobilt is ha fürdeni megy meg mindenhova. Úgy vagyok vele, hogy én már szakítanék vele, mert érzem, hogy nem jó ez, de közben félek hogy egyedül maradok, nincsen senkim sem akire tudok számítani semilyen téren.

23N


2019. dec. 26. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább lennék egyedül, mint egy rossz kapcsolatban benne.
2019. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy ijesztő a tudat, hogy egyedül maradsz, de hosszú távon a szakítás a jó döntés, ha így erzel amiket leirtal. :) Így lesz esély megtalalni azt, akivel még ennél is hosszabb távon boldog lehetsz.
2019. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél az egyedüllét is jobb. 2 hétig rossz lesz, aztán verni fogod a fejed a falba, hogy miért nem lépted meg előbb. Légy bátor!
2019. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Láthatóan ez a kapcsolat már nem működik. Azért, hogy ne legyek boldog, felesleges odakötnöm magam máshoz.
2019. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Szóval gyakorlatilag lefo**a a fejed, megaláz, reszelget, és aztán visszakönyörgi magát. Aham. És még kérdés az, hogy szakíts-e vele? Ilyen kapcsolatba született gyerekként mondom, hogy: IGEN! MINÉL HAMARABB!

Eh, sose lesz itt egyenrangúság nők és férfiak között.

2019. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen egyedül leszel? Jaj, összedől a világ...
2019. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki
2019. dec. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél ostoba, még időben hagyd ott, hány évet akarsz még elcseszni az életedből.


Szóval a hisztit fejezd be és lépj tovább.

2019. dec. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
HA félsz akkor maradj.
2019. dec. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakits
2019. dec. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!