Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt túlélni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt túlélni? Mit tegyek, hogy jó legyen a kapcsoltunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gondom a következő. Párom nem olyan régen kiköltözött Angliába dolgozni. Én itthon maradtam,mert még nem tudok Vele menni. 2 hónapja kint van. Én nagyon nem bírom azt,hogy közel 3000km távolság van köztünk. Hiába beszélünk mindennap videochaten. Egyszerűen nem bírom. Hiányzik nagyon! Mostanába úgy érzem,hogy megváltozott kettőnk között valami. Mit tegyek,hogy jobb legyen? Májusba megyek ki látógatóba. Fél éve vagyunk együtt. Adjatok légyszíves tippeket/tanácsokat. Hátha más is járt már ilyen cipőben mint én. Köszönöm előre is Mindenkinek!
2020. márc. 4. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kitartással, célok kitűzésével és azokra való koncentrálással. Meddig tervez kint maradni? Te tervezel menni utána ha kint maradna? Hogy lesz a következő pár hónapotok? Te mit szeretnél, milyen jövőt képzelsz el?


Többek között ezeket meg kell beszélni, mert túl nagy a távolság ahhoz hogy ez minden elképzelés nélkül menni tudjon tovább.

2020. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem pont most lett vége a kapcsolatomnak egy ilyen több hónapos külföldi munka miatt úgyhogy nem tudok semmi biztatót mondani.
2020. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A megvaltozott valami nem hangzik biztatonak. Mielott kimennel, elotte tisztazd, hogy nem valtoztak-e meg az erzesei. En nem gondolok arra, hogy mas no van a lathataron. Csak arra, ha esetleg a tavolsag hatasara maskepp latja a kapcsolatot. Szerintem nem a tavolsag hibas, hanem az esetleg itthon meglevo, de elfojtott gondok ott feljottek benne. Ezt muszaj megtudni.

Persze azt kivanom neked, ne ez legyen, es az uj kornyezet, idegen let az oka.

De megkerulhetetlen a szembenezes kiutazas elott.

2020. márc. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szakított Velem tegnap este!
2020. márc. 5. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!