Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seshoumaru kérdése:

Mit tegyek ahhoz hogy a kapcsoltunk ujra jol müködjön?

Figyelt kérdés
Én 29éves srác vagyok és együtt élek a 21éves feleségemmel,már masidik éve,eleinte mint minden házasság ez is elég jo volt,de ma már eléggé kimutatkozik ez a par év különbség,én elég konzervativ vagyok sok mindenben,söt elég depresszativ alkat vagyok,ö elégge gyerekes voselkedésü néha, néha viszont másokat megszégyenitö komolysággal tud szembenézni dolgokkal,ö már nagyon szeretne gyereket,de szerintem ö meg elégge fiatal és éretlen a gyermeknevelésre, ,elégge tanácstalan vagyok mit és hogyan kellene ahhoz csinálnom hogy visszaáljon a kapcsolatunk a régi jo tendenciába,én szeretem öt,és tudom ö is engem ,sajnos parterapiara nem tudunk eljarni,ugyhogy ha valakinek van ilyesmi tapasztalata vagy velemenye szivesen várom.

2017. dec. 7. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, gyere le! Szemrákot kaptam ettől az írástól. Te nem ismered a pontot?
2017. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan feleségül vettél egy gyereklányt, és csodálkozol azon, hogy gyerekes...? Nem érzed az iróniát?
2017. dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Megfájdult a szemem az olvasásban :(.


Csak hogy tudd, az emberek, sőt a kapcsolatok más ritmusban "mozognak". Egyik pillanatban energikusak vagyunk, mindent azonnal elintézünk, pörög körülöttünk minden, a másikban pedig mozdulni sem tudunk, a kommunikáció nehezünkre esik, semmi sem jön össze...stb.


Egyik évben gyereket akar a nő, a másik évben kevésbé érzi a késztetést, és inkább a bulik, barátok fontosak.


Mi volt a régi jó tendencia? És most mi a tendencia? Miért lenne szükségetek párterápiára?

2017. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!