Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosítvány! Miért csesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosítvány! Miért csesztet és gúnyolódik miatta?

Figyelt kérdés

Most szeretném letenni igaz kicsit idősebb vagyok de most van időm rá, meg most alakult úgy. A pasim meg gúnyolódik, csesztet ,hogy minek az...

Kérlek írjatok valami észérveket meg fogom mutatni neki is.



2020. márc. 4. 17:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nagyon gyorsan átgondolnám ezt a kapcsolatot.
2020. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nincs rajta mit átgondolni másban minden rendben.

Pont azért nemtudom hova tenni ezt nála.

2020. márc. 4. 18:34
 13/25 anonim ***** válasza:

Irigykedik mert neki nincs. Férfiassága csorbul.

Hagyd had főjön a levében.

2020. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mert így jobb leszel nála valamiben. Tesóm engem is csesztetett mert elkezdtem normálisan öltözködni a 3xl-es rapper cuccok után, nagyon vicces volt. :D
2020. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem kellenek ehhez a mi észérveink. Ha Te szeretnél jogosítványt szerezni akkor vágj bele, és vizsgázz le.

Mi nem tudhatjuk, erről nem is írtál,hogy vannak-e gyerekeitek,hol éltek (falu, város), hol élnek a szülők, hol dolgoztok/ingáztok-e?Milyen munkát végeztek?Ehhez is szüksége lehet jogosítványra. Nézzetek meg pár álláshirdetést, szinte mindenhová oda van írva a jogosítvány, ha másként nem előnyként.


Ha nem isa napi szinten hasdználtok autótt de nagyobb bevásárláshoz, esetleg betegek lesztek, vagy valaki a családban, vagy olyan helyre kell mennetek amihez nincs megfelelő időben tömegközlekedés, mindenhová kell.

Persze, lehet nélküle élni, ez nem kérdés, de ha anyagilag megteheted, alkalmas vagy rá, sőt, az autót is megkapod, akkor mi szól ellene,hogy ezt ne tedd meg?


Mondjon a párod észérveket!

2020. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Dolgozunk mindketten,városban élünk,gyerek nincsen.

Igazából eddig megvoltunk nélküle, de azért jó ha van szerintem.

Orvoshoz menni stb.

A parkolás lesz necces mert itt hely az sosincs de hát annyi baj legyen más is megoldja 😊

2020. márc. 4. 19:56
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de ez szerintem sincs rendben.


Nem hogy örülne... A jogsi igen is, jól jön. Szerintem is bántja az egóját a dolog, de ne hagyd.

2020. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Vagy még egy "apróság" amit valamiért senki sem említ, a kocsi fenntartása, rohadtul drága ám, ha egy métert nem gurul, akkor is havonta -ha leosztod- az állandó költsége 4-5 ezer forint, ráadásul ha megvan a többség használja is, és nyeli a pénzt. Azt a pénzt, amit amúgy meg lehetne tartani. Nekem például ez a bajom vele, ha olyan helyen lakik valaki, ahol jó a tömegközlekedés vagy bárhová eljuthatsz biciklivel, akkor egyszerűen pénzelb...ás az autófenntartás.

Nekem például ez a bajom vele férfiként.

2020. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Persze de már azon bejön az ára mikor nyáron kórházba kellett rohanni (megyeszékhelyre) és a taxi ára majdnem egy 10es volt.

Nincs sok költsége csak valami 24 ezer volt a biztosítása is ha jól emlékszem.


Az a fura ,nem vagyunk gazdagok de ennyi beleférne, szóval már ő is mehetett volna jogsira de nem akart.

2020. márc. 4. 20:49
 20/25 anonim ***** válasza:

Nem mindenki szeret vezetni, én személy szerint stresszesnek érzem, hogy figyeljek mindenhová és figyeljem, hogy melyik hülye akar belém rohanni. Az szoktam mondani, hogy akkor se szívesen vezetnék, hogyha pénzt adnának érte, pláne így, hogy még én fizessek érte.

Az meg kérdező, hogy pár vis major helyzetben olcsóbb mint a taxi, nos még csak nem is igaz.

Az autó maga nem ingyen van,-az, hogy most ti kaptok ajándékba ez egyszeri eset- a jogosítvány megszerzése nem ingyen van, az autó forgalomképes állapotban tartása nem ingyen van. Az üzemanyag meg pláne. Ez így már egy év alatt ott tartunk, hogy jóval több, mint egy egyszeri taxis út.

Továbbá, aki használja is a fejét, az gyakran nem is érti mi ez a "felhajtás" a kocsik körül, amit mások rendeznek. Ha szüksége van rá lesz, ha nincs nem lesz. Én így állok hozzá, ameddig nincs égető szükségem rá csak azért sosem fogok venni, hogy utána marékszám szórjam ki a pénzem. Ha például nekem valaki be akarná adni, hogy tartsunk aranyhörcsögöt, mert "megengedheted magadnak" körbe röhögném, hogy minek? én ugyanígy vagyok az autóval is, minek ha egyszer nincs szükségem rá? Valószínűleg ő is így áll hozzá.

Amúgy ha érdekel, ez például az én kapcsolataimban is okoz problémát, konkrétan meg is mondtam mostani páromnak, hogy lehet kocsid, csak akkor nem lesz közös kassza, mert én nem fogom fizetni azt, hogy ő lusta biciklizni vagy buszozni az biztos. Ha nem tetszik keressen autómániás pasit magának.

2020. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!