Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja egy pasi, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja egy pasi, hogy a barátnőjében kisebbségi komplexust keltsen, mert nem olyan tehetős, mint ő?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja együtt vagyok a párommal, nagyon szeretem, de ezzel a tulajdonságával nem tudok kibékülni. Gyakran elutazik, küldi a képeket róla, amikor én éppen lázasan fekszem otthon, mindig a barátaival vagy a családjával megy. Szinte mindig este találkozunk mert mindketten elfoglaltak vagyunk, de hétvégére sosem akar semmi programot csinálni. Mindig dicsekszik, hogy éppen milyen designer darabot vett, ér krédezgeti, hogy szeretem-e ezt a márkát, pedig tudja hogy ha vásárolok, akkor is egyszerű üzletekben. Van így jövője? Nem tehetek róla, hogy most nem számítok kőgazdagnak, elég fiatal vagyok még, ahhoz, hogy önerőből eljussak erre a szintre. Mindketten 23 évesek vagyunk.

2020. márc. 4. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak tőled függ, hogy van e jövője. Mármint szerintem evidens, hogy nem kellene együtt lenni egy ilyen sráccal, mert nem figyelmes veled eléggé. Mégis vele vagy... Egyébként a fő kérdésed erős csúsztatás. Legalább is a kifejtésedből egyáltalán nem derül ki, hogy a pasi Azt Akarja, hogy kisebbségi komplexusod legyen. Az más kérdés, hogy neked az lesz.
2020. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Kérdés inkább az, hogy miért is vagy vele együtt, ha nem figyel oda rád, sőt magasról sz@rik a fejedre és direkt olyan dolgot csinál, ami téged zavar?!


Kisebbségi komplexusa pedig szerintem neki van, hogy ennyi sz@rt összevásárol....

2020. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem akar szándékosan kisebbségi érzést kelteni benned. Egyszerűen csak neki ezek a dolgok - amik számodra most még nem elérhetők - természetesek. Pl a designer ruhák meg az utazások. Azért küldi a képet hogy megossza veled az élményt, nem azért, hogy megbántson. Ugyanakkor, azt gondolom ennek így egyelőre nincs értelme. Te rosszul érzed magad emiatt, ő nem érti mi a bajod. Nincs közös témátok , hiszen hiába beszélgetne veled a designer holmikról, hozzá se tudsz szólni. Drága programokon emg csak feszengenél. Meg lehet próbálni, és nyilván vannak sikersztorik is, de én azt mondom engedd el.
2020. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En nem hiszem hogy DIREKT kisebbsegi komplexust akar kelteni benned simán nem jut eszébe hogy neked nyomaszto lehet.

Az hogy utazasnal meg kuldi neked a kepeket.... mi is szoktunk a parommal ha kulon kell utaznunk, mert hianyzuk egymasnak es ha mar egyutt nem tudunk ott lenni megosztom vele ugy az elményt hogy kepet kuldok jobb hijján... ha nem irna kuldene semmit amikor utazik az szerintem nagyobb baj lenne :)

Fiatal vagy, tanuld meg hogy a kommunikacio nagyon fontos és az egyenes a legrovidebb...mond neki hogy számodra ez nyomasztó, szerintem eszebe sem jut...

2020. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez visszataszito magatartas. Anyagiak kepezhetnek akadalyt. Inkabb a szegenyebb ferfi felallas okoz problemat.

Tapintatlan. Azt is ertem, ha magatol megvonni nem akarja. Ha teged is mindenben reszesiteni nagy teher volna. De ez igy szimplan visszas, es a mentalitasa gond.

2020. márc. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!