Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért él ez a buta sztereotípi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él ez a buta sztereotípia a nőkben, hogy a tehetős 40 es pasi majd jól fog kinézni 40 felett, a segédmunkás meg nagypapinak fog kinézni? Nem ezt látom az ismerősök körében.

Figyelt kérdés
Most rugaszkodjunk el attól, hogy a segédmunkás alkoholista lesz, legtöbbször nem ez van. Pénze sincs erre a szerencsétlennek. Max az öltözködésben lesz jobb a tehetős ember, meg ugye a pénze lesz a nagyobb vonzerő. De fizikailag inkább az van, hogy a gyári munkás fog 40 felett jobban kinézni, sportosabb lesz, még a tehetősek 70%-a elhízik, sörpocak lesz. Ők fognak inkább inni, dohányozni, a nagy munkaköri stessz miatt, illetve amiatt, hogy ők megengedhetik anyagilag. Testvérem párja 43 éves gyári munkás férfi, de 35 nek néz ki, sportos, igényes, habár csak lakást bérel, nem engedhet meg magának ezt-azt, de konditerembe jár, sportol, kemény fizikai munkás végez és fiatalos. Ellenben az egykorú főnöke, úgy néz ki, mintha az apja lenne.
2018. febr. 11. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Amiért egy fizikai munkát végző, vegyszerekkel dolgozó takarítónő keze is csúnyább, mint egy LV boltban dolgozó nőnek, aki soha nem is mosogatott még otthon.
2018. febr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Miről beszélsz? A huszonéves segédmunkások néznek ki már most 30-40 évesnek. És nyilván a korral csak rosszabbak lesznek.
2018. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Akik velem egykorúak és mindig fizikai munkát végeztek, lassan, mind föld alatt vannak így 60 körül.
2018. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez genetika.

Férjem villanyszerelő, 15 évet simán letagadhat, tán 20-at is. Barátnőm férje ugyanilyen munkakörben 50 évesen egy kriplinek néz ki kb., 70 éves apókának.


Kézről meg annyit, hogy adószakértő létemre csúnyább a kezem, mint egy konyhalánynak (ekcéma, hólyagok, kifakadnak, kiszárad, rendbehozza a kenőcs, kezdődik előlről).

2018. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
4-es, az hogy te az általánosságot, és a szerencsés kivételeket, vagy kirívó betegségeket nem tudod megkülönbözteti, te bajod :D
2018. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is genetika. Én 32 vagyok, de mindenki 40 nek néz, nem könnyű így a 20 on éves nőknél esélyt szereznem. Szerencsére minden 5. apakomplexusú, így nem szokott gong lenni. Vidéken, nem keresek rosszul, 250 kézbe, ami ott elég jó. Megfelelően étkezem (+napi 3 liter víz), sportolok, mégis sokkal többnek nézek ki. Nem ettől függ, tényleg genetika.
2018. febr. 11. 13:29
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

A ferjem 40 feletti, tehetos es tokjo pasi azert mert nem hagytam elhizni anikor elkezdett hizni vettunk gepeket es itthon edz. Ez ily nagyon egyszeru,plusz genetika. Vannak fiatalos segedmunkasok es 100 evesnek kinezo milliomosok, es egyenfuggo.


A ferjem pl hasznal arclemosot, kremet, szemranckret, es az osszeset utalja merthogy klasszik pasi es ot es nem erdekli. Nyilvan nem ettol nez ki jol, de rengeteget szamit az arcapolas:-)Ez egy rezsim nalunk, mostmar egesz jol megszokta igy 8 ev utan;-))))

2018. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem bírja az arcom a krémeket, vörös lesz a szemem is tőle. Nem hiszem, hogy ettől függ. Uncsim multimilliomos nő (férje nagyon tehetős), 37 éves nő. Havonta ha nem 200 ezret költ arcápolásra, akkor semmit. Mégis 45 nek néz ki.
2018. febr. 11. 13:36
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Na, én meg párszáz forintos gyógyszertári krémet használok, és 51 létemre 35-nek néznek.

Nem a nyalizós ismerősök, dokinál is, ahol még a kartoték rendszer is megvan, az 1979. után születettek kartonjaiban kezd kotorászni az asszisztens. (Egy ráncom sincs).

2018. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Hogy mennyinek nézel ki, arcberendezéstől függ főleg.


A bőr minősége, a ráncok persze sokat számítanak.


Az idő előtti bőröregedés 80%-át a nap okozza. Napozás, szoli, de az is, ha csak öt percre kimész a napra, míg elszaladsz a boltba.


El kell hagyni a cigit, a cukrot. A víz fontos, de ehhez hozzá kell számolni, hogy az x liter vízhez mi mást csinálsz, ami azt kilövi. Nem sokat ér 2 liter víz, ha kávé, tea, alkohol kihajtja.

2018. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!