Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért vagyok betegesen féltékeny mert nem is szeretem csak birtokolni akarom? Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

3 éve van párom, előtte évekig udvarolt nekem. Eleinte nagyon szerelmes voltam belé, de nem vagyok egyszerű eset sok veszekedést provokáltam ki, így szakítottunk már 2x. Mindig vissza jött. Jó életem van melette (Tudom ez nagyon gáz dolog, de én a diplomás fizummal sem viszek haza nettó 200 ezernél többet, szociális szféra. Mindent megad, oda visz ahová akarom ahogy ideje engedi. Nagyon helyes srác és sikeres a munkájában és a hobbijában egyaránt. Döglenek utána a csajok.) Én magamról azt tudom elmondani, hogy jó csaj vagyok de ennyi. Nincsenek különleges képességeim egyedül annyi, hogy az idősek felé végtelen türelmem és szeretetem van, tehát a munkám habár nincs megbecsülve mégis kitudok benne teljesedni. Nem volt egyszerű kapcsolatunk, csaltam már meg és adta ő is nekem vissza. Tudom mindenki azt fogja mondani minek vagyunk mi együtt? Viszont engem ez a része nem annyira érdekel, csak amiatt vagyok féltékeny, hogy más fogja ezeket a dolgokat megkapni, másnak lesz ilyen pasija. Másra költi majd a pénzét mással megy kirándulni és én erre vagyok féltékeny nem arra, hogy lefekszik más nővel esetleg. Egyébként szeretem és felnézek rá de ezekután érzem én is, hogy a szeretetem közelébe sincs az őszinte szerelemnek. Van ennek valami megoldása, maradhatok én vele ilyen felismerések után is vagy csak az elengedés a megoldás? Egyébként én úgy vagyok vele, hogy az ember egyedül nehezen képes olybá dolgokat megteremteni mint párban. Szóval én nem szeretnék tőle elválni, szakítani csak túlságosan és betegesen féltékeny vagyok, ami folyt engem. Sokáig azt gondoltam azért mert annyira szeretem de rá kellett ébrednem, hogy teljesen más áll a dolgok mögött és ez a birtoklási vágyam.


Kérlek a megcsalásra ha nem muszáj ne térjetek ki, az én számomra ez a dolog nem halálos bűn, én indítottam el a lavinát és egyébként sem tettem őt boldoggá abban az időben de még ezek után is hozzám tért vissza, szóval én nem erre lennék kíváncsi hanem arra, hogy ettől a féltékenységtől hogyan szabadulhatnék meg. 25L



2020. márc. 4. 22:21
1 2
 1/14 anonim válasza:

"...hogy más fogja ezeket a dolgokat megkapni, másnak lesz ilyen pasija. Másra költi majd a pénzét mással megy kirándulni és én erre vagyok féltékeny nem arra, hogy lefekszik más nővel esetleg."


Tehát a pénzéért szereted, meg azért, amit megad neked. Szerintem felejtsd el. Jobban jár, és te is.

2020. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én már kidobtalak volna a pasi helyében...


Remélem észbe kap és nálam köt ki😂

30N

2020. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért is gondoltam, hogy használható válaszok fognak jönni 😀. Persze egyből ezt ragadjátok ki, szerintem mindenki szereti ha ilyen párja van kivéve a feminista buta libák akiknek még 3gy kávét se fizessen ki a férfi mert ő megtudja venni magának, a férfi meg megszűnik férfi lenni. Kérdezzétek már meg nagyanyáinkat hagyott-e az öreg nekik bármit is fizetni anno, szerintem egy ceruzát sem. 🥴
2020. márc. 4. 22:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted, szerintem nem is kifejezetten őt akarod birtokolni, csak nagyon kényelmes neked az, amit jelenleg épp ő nyújt neked a saját pénzéből és nem akarod hogy ezt ne kapd meg. Ha más pasi tenné ezt, akkor az ő szolgáltatásait akarnád megtartani. Na meg biztos azt is érzed, hogy státusszimbólum - ahogy leírtad, hogy döglenek utána a csajok, és általa magadat is többre tarthatod.

Hát ez így elég ellenszenvesen hangzik, de úgyis csak akkor tudsz változni, ha személyiségileg fejlődsz úgy, hogy ne más pénzén akarj felkapaszkodni életszínvonalban.

2020. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az régen volt ez meg most van. Pénzéhes liba vagy...hiaba tagadod. Külsőre es a pénzre hajtasz.


N

2020. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is csaltam már meg a párom, őt ez nem érdekelte, nem adta vissza, a mai napig sem érdekelné, max. nem szól hozzám 1 napig, szóval emberfüggő. És igen teljesen biztos vagyok benne, hogy szeret engem a párom, és nem csalt meg, nem önbizalom hiányos, egyszerűen csak ilyen.


Viszont az elmondásod alapján inkább arra tudok következtetni, hogy felnézel a párodra, és kevesebbnek érzed magad tőle, legfőképpen ezért is nem akarod elengedni. De nem értem, hogy miért gondolkodsz ilyeneken, hogy majd egyszer más fogja megkapni ezeket a dolgokat? Kicsit hiányosnak érzem ezt az egészet. Az ember fia nem gondolkodik ilyeneken, ha nincs semmilyen arra utaló jel, hogy a kapcsolat véget ér.

2020. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott arrol van szo, hogy szerelemmmel mar nem szereter, sok a tüske is bennetek,de tudod hogy ha elhagynád es más nővel lenne,akkor azzl a nő iszonyat szerencsés lenne és még egy ilyet tuti nem találsz.

Tudod hogy meg kene becsulnod ot,meet rohadz jo "party" és ha csaladotok lenne mindent megkapna a gyereketek is, ez az amit féltesz es ez az amit irigyelnél más nőtöl.

Ez az amiről tudod hogy nem biztos hogy megtalálnád más ferfiben es ha elhagynád es más nőt tenne boldoggá, akkor nagyin megbannád utolag.

2020. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért mert kiborítom, minden lépését tudni akarom, a barátait egy ideje ide hozza, hogy szem előtt legyen és ne veszekedjek vele. Vagy inkább magával visz a pasis összezörrenésekre, nehogy mást képzeljek bele. Szóval várható, hogy besokkal majd, szerintem így is be van már. Na ezért félek én, hogy lelép
2020. márc. 4. 22:41
 9/14 A kérdező kommentje:
Hú igen 22:39es kedves válaszadó nagyon jól leírtad..
2020. márc. 4. 22:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még te magad sem tudod, mit érzel.

Amikor én azt éreztem, hogy nem a férfi kell nekem, hanem az imádata és a pénze, akkor egy idő után kiléptem.

2020. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!