Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El veszem az önbizalmát azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El veszem az önbizalmát azzal hogy szép vagyok?!

Figyelt kérdés

A barátom kopasz, kicsit pocakos nem elégedett magával. Én viszont így szeretem és így is szerettem meg. Ő mindig azt mondja én túl szép vagyok hozzá biztos nem elég vonzó nekem mert sok fiú írt akik teljesen mások mint ő meg mert a volt barátaim is jól néztek ki, szerinte. De én sosem azt néztem, mégis annyira szomorú emiatt és én nem tudom mit tegyek nem látja mennyire szeretem akkor nem tudom mi mást tehetnék?

És a legrosszabb hogy ezért azt hiszi meg csalnam volt hogy konkrétan azt mondta tudja hogy voltam valakivel közben, mikor ő ki ment munka miatt Németországba.. és ez annyira fáj hogy én annyira nem olyan lány vagyok és az gondolja azt rólam akit szeretek. Családot tervezek vele és mégis nem értem.


2020. márc. 5. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem kell magyarázkodnod, győzködnöd, mert ha ezt teszed még jobban erősíted a kételyét.

Kezeld természetesen a helyzetet, és rá fog jönni magától is,hogy szereted, ragaszkodsz Hozzá, Vele tervezed a jövőt.

2020. márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem te veszed el az önbizalmát. Nincs neki tőled függetlenül. És sajnos egy önbizalom hiányos embernek ezek a velejárói. Megszoksz, vagy megszöksz. Magán tud változtatni, ha akar és hajlandó, de az is hosszú folyamat.
2020. márc. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Lehetsz te a pápa is, ha nincs onbizalma nem is lesz mig nem fejleszti magat. Nelkuled se lenne, ez belulrol jon. Es ami a legrosszabb, hogy nagyon megmergezi a kapcsolatot.
2020. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Épp most vetettem véget egy ilyen mérgező kapcsolatnak. Folyamatos indokolatlan féltékenykedés és kutakodás a levelezéseimben. Ez beteges dolog és ha nem képes változtatni rajta, hagyd el, mert jobb nem lesz, csak rosszabb. Bizonygathatod te akárhogy, hogy szereted, nem fogja elhinni.
2020. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű,hogy nincs önbizalma.


A párom többdiplomás vezető. Nekem emelt szintű végzettségem van. Amikor összejöttünk és főleg ha az Ő köreiben mozogtunk nekem is padló alatt volt az önbizalmam. Annak ellenére,hogy nem vagyok egy önbizalomhiányos egyén.

Ahogy telt az idő és hajszálnyit se éreztem azt,hogy én kevesebb lennék mint Ő, vagy bárki a társaságából, helyreállt az önbizalmam.


Természetes,hogy amennyiben egy pár két tagja között akár külsőben, akár anyagiakban, vagy végzettségben nagy a különbség,mindenki gondolatában megfordul az,hogy "kevés" lehet a másikhoz.

2020. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ő alapból önbizalomhiányos. Nem a te sarad. Amondó vagyok, menekülj, mert a női mivoltodat le fogja rombolni idővel. Az ilyen emberek nem felemelnek, hanem lehúznak a szintjükre. Nincs más teendőd, mint a kommentem privát üzenet fülére kattintasz. F
2020. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 zol56 ***** válasza:
Sajnos ezek önértékelési problémák, és ezen Te nem nagyon tudsz segíteni hiába is bizonygatsz bármit is. Beszéljetek róla sokat. A kopaszságon is lehet mondjuk segíteni (pénz nem kevés) hajbeültetéssel, viszont a pocak házi módszerekkel is eltüntethető. Vedd rá erre és érjetek el tényleg látható változást. Ha Ő is látja visszatér vagy megjön az önbizalma. Minden test, alak (persze ha nem súlyos hormonális betegsége van) formálható. Ha tesz érte akkor a változás elkerülhetetlen. :-) Persze ha csak siránkozik akkor semmi sem fog változni. Hogy ez meddig tartható ezt csak Te tudhatod, de ha hosszútávon nem változik vagy romlik a helyzet el kell gondolkoznod.
2020. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem tudsz ezen segíteni, te ilyen VAGY.

Ha nem fogja fel, hogy mégis őt választottad, és erre nem büszke, hanem nyafog, és vádaskodik akkor nem lesz ebből szép jövő.

Elég felületes fickó, ha szerinte a külsőségek a meghatározóak. (mondjuk a pocakját ledolgozhatná)

Én is megdughatnám a szomszéd Rózsi nénit, de fel sem vetődik a dolog, az ember nem esz meg mindent, amit megtehetne. Mégis, minek?

2020. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Pszichológus tudna neki segíteni.
2020. márc. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hogy miért érdekli más hogy más olyan, más lányok olyanok hogy jön egy izmos pasi és vonzóbbnak találja és elmegy vele.

Annyira fáj hogy másokhoz hasonlít egy jelet sem adtam neki amiért igy gondolhatna. Hűséges vagyok annyira szeretem még csak másra rá sem néztem csak őt látom, de előtte sem sosem voltam olyan hogy az számított. És mi a külső? Egy izmos fiubol nem lehet később pocakos? De mit számít milyen ha valakit szeretsz.

Bele fáradtam hogy nem hisz nekem és nem tudom bizonyitani neki. Próbálom szépen meg nyugtatni de ő csak mondja és mondja..

2020. márc. 5. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!