Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez belefér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér egy kapcsoltaba?

Figyelt kérdés
Közel egy éve vagyunk együtt a barátommal. Azt mondja, szeret, szeret velem sok dolgot csinálni és minden rendben van velünk. De sajnos időről időre azt látom, hogy folyamatosan vagy a volt barátnőjét lesi Facebookon és még emellett azokat a csajokat akik ott abban az épületben dolgoznak ahol ő. Nem is az ismerősei, mégis valahonnan tudja a nevüket, hisz így tud rá keresni. Ráadásul a legtöbbször nagyon hasonlítanak az exére.én teljesen más karakterű lány vagyok. Miért lehet ez? Normális ez? Véleményem szerint mégsem én kellek neki,és amint összejön valami , mehetek amerre látok. Szerintetek?
2020. márc. 5. 09:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mást keres, csak amig nem talal ott vagy neki te.
2020. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltal már erről vele beszélni?
2020. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
És az belefér egy kapcsolatba hogy azt lesem mit csinál a másik?
2020. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció... kombinálás helyett próbáld megbeszélni vele, és akkor meglátod, hogyan tovább. Ne csak arra figyelj, amit mond, hanem ahogy mondja, meg a testbeszéde, mimikája, ilyesmi. Mi itt csak találgathatunk.
2020. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen az belefér hogy azt "lesem" mit csinál, hisz elvileg egy kapcsoltaban nincsenek titkok, de ha már be is bukott ezzel nem egyszer de kimagyarázza, akkor még jó hogy résen vagyok és nem hagyom magam hülyének nézni. Te nem akarnád tudni hogy a csajod állandóan a munkahelyén vadászik?
2020. márc. 5. 09:34
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ti még éretlenek vagytok a komoly párkapcsolatra mind a ketten...éppen ezért úgy látom a kommunikáció sem megy a te részedről megfelelően, az ő részéről meg úgy néz ki az őszinteség, ezért bizalom sincs ebben a kapcsolatban...
2020. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4. Válaszírónak. Igen beszéltem már vele erről, ez nem az első amit látok, de kimagyarázza, igen a testbeszéde is árulkodó. De egyébként ő azt mondja hogy semmi közöm ehez. Hogy mikor kire keres rá stb. Nem hinném hogy ne lenne ehez közöm. Szerintem full gáz dolog velem szemben, hogy nekem előadja hogy minden frankó .. közben meg lesi őket, simán lehet hogy ismerkedik is ott velük... Csak nem értem akkor engem miért nem enged el!
2020. márc. 5. 09:40
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
"Lebukik", "magyarázkodik", akkor neki se normális. Te meg tök ideges vagy emiatt, úgyhogy neked sem. Szerintem nem jó a kapcsolatotok, vagy megpróbálod rendezni, ami csak akkor megy, ha mindketten hajlandóak vagytok érdemben kommunikálni, vagy szerintem lépj ki.
2020. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Kuka a srác. Tacskó még, nagyon. 30 felett válassz. Szívesen megismerlek, ha szeretnéd. Bennem nem csalódsz. 32F
2020. márc. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
4. válaszadó vagyok. Akkor, ha te is azt látod, hogy nem jó, mentegetőzik, a testbaszéde árulkodó, akkor miért nem hagyod ott? Nincs olyan, hogy nem enged el: önálló felnőtt ember vagy, bármikor kiléphetsz ebből a kapcsolatból, ha úgy érzed, nem vagy megbecsülve. Márpedig ezek alapján nem vagy, és te is tudod, különben nem írtad volna ki ezt a kérdést.
2020. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!