Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom apja mindig részeg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom apja mindig részeg. Tegyek úgy, mintha nem venném eszre?

Figyelt kérdés

Még nem beszélt nekem erről a párom, de mindig piás az apja , a beszédéből is hallani, alig tud egyenesen menni és mindig ott van az asztalán az ital.

A párom is elég idegesnek tűnik mikor ott van mellettünk az apja , gondolom sejti hogy én is észrevettem már.


2020. márc. 5. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szóba hozza, akkor nyugodtan mondd, hogy már feltűnt. Amúgy nem kell ezzel neked előhozakodni. Remélhetőleg a párod az a típus, aki utálja a piát, mivel látta maga előtt a rossz példát. Sok olyat ismerek, aki ilyen. Nálunk a családban is több olyan kemeny alkesz van, akinek a gyereke élből elutasítja az italt, mert annyira elege van belőle a szülői példa miatt. Annak járj utána inkább, hogy a párod hogy áll az italhoz, az sokkal fontosabb.

Ha nem fogtok egy fedél alatt élni a szülőkkel, akkor nem igazán kell semmit tenned. A papa dolga.

2020. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátnőm apja alkoholista és engem nem érdekel, én őt szeretem, olyan a családja amilyen közel 2 év alatt már beszéltünk erről párszor de előtte sem zavart mert nem ez alapján szerettem bele. Szégyelli, nehéz erről beszélni neki és én félnék attól hogy elítéled emiatt a családját ami szintén az élete része.
2020. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!