Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami nem stimmel barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem stimmel barátnőmmel, mintha úgy venném észre nem keres. Megtegyem ezt a lépést? Lent

Figyelt kérdés
Először is távkapcsolatról van szó, 30 fölött vagyunk mindketten. Mostanában előfordul, hogy írok neki messengeren, megkapja de el sem olvassa. Mellette viszont látom, hogy Viberen 10 percenként fent van... Régebben kis híján volt egy félrelépése. Most arra gyanakszok, talán mással foglalkozik. Gondolkodtam rajta, hogy követem a Viber üzeneteit (meg tudom csinálni, hogy megkapjam a beszélgetéseit). Megtegyem ezt a lépést? Hiába beszélek vele erről, természetesen azt mondja csak én vagyok neki. Vagy csak felfújom?
2018. ápr. 9. 02:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Ne, ismétlem NE olvasd el a beszelgeteseit. Nincs annál bizalmatlanabb és ocsmanyabb dolog amikor valaki a személyes beszélgetéseid olvassa. Az exem is ilyen paranoias volt pontosan ezért is ex. 30 fölött vagytok. Végy ki egy szabadnapot, utazz el hozzá és beszélj vele személyesen. Ne tinikent probald megoldani illetve elrontani a kapcsopatod
2018. ápr. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Olvasd el. Az eddigi helyzet is arra utal, de ha simán leülsz vele beszélgetni, jó eséllyel mellébeszélés lesz a vége. Így pedig, szembesítheted.
2018. ápr. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem szép dolog. De ha valami megváltozott akkor annak oka van. Én azt mondom, jobb elébe menni a dolgoknak, kideríteni, minden ember más és más, kiismerhetetlen, lehet ha szépen nyugodtan megbeszéled vele...letagadja, eltitkolja, plusz okot ad a hyanúra a “félrelépés” is.

Nézd meg, legfeljebb eldörmögsz egy miatyánkot ha nincs semmi vész.

De a jelekből arra következtetek, hogy nem szép dolgot fogsz látni ha megnézed.

2018. ápr. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem lennék ennyire gyanakvó, ha korábban nem történt volna hasonló. Akkor azt meg tudtuk beszélni. Meg nem értem. Ha éjszaka dolgozik, kivel beszélget este 10-11kor. Ismerem a barátnőit és a munkatársait, nem hiszem, hogy velük. Őszintén szólva rettegek attól, amit látni fogok, de inkább derüljön ki ha van valami.
2018. ápr. 9. 02:26
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Kíváncsi vagyok, hogy mi van a háttérben. Majd írd meg kérdező.
2018. ápr. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi a közös jövőképetek, 30 felett, távkapcsolatban?
2018. ápr. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
25%
Nézd meg szerintem is. Tutira titkol előtted valamit... Ha olyat látsz amit nem akarsz, legalább könnyebb lesz szembesítened őt és elégtételt venned rajta. A bosszú igenis szolgálhat nemes célokat is, én ebben hiszek.
2018. ápr. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az meg sem fordul a fejedben, hogy ő is nézi a vibert, hogy mikor voltál fent? Lehet ő is azt hiszi, mással beszélgetsz. :D
2018. ápr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
30 feletti nő vagyok.Felesleges megnézned,mert én akkor csinálnék ilyet,ha nem érdekelne a másik.Kamuzni mindent lehet hogy csak te vagy.
2018. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Noren1989 ***** válasza:
47%
Szerintem a bizalmad megszűnt már az irányában, szóval dönts, hogy most lépsz, vagy később.
2018. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!