Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már másodjára hazugságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már másodjára hazugságon kaptam a barátomat!?

Figyelt kérdés

A hazugságokat nem fogom leírni, mert személyesek és nincs jelentősége a kérdés szempontjából. A vicc viszont az, hogy kis pitiáner hülyeség mind a kettő dolog, értelme nem volt, hogy hazudjon, egyszerűbb lett volna elmondani az igazat és nem kitalálni kettő komplett fedőtörténetet, mégis megtette. Krvára szarul esik, mert engem is érintenek, nagyrészt velem kapcsolatosak és azt hittem, ennél nekünk bensőségesebb a viszonyunk.

Ő nem tudja, hogy én képben vagyok a hazugságaival.


Mit csináljak?


2020. márc. 7. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Beszéld át vele a miérteket és az érzéseidet.
2020. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened, hogy ilyen apróságokat eltúrsz-e neki továbbra is, vagy kiteszed a szűrét, mert "alighanem emeli a színvonalat", ha nem feded fel előtte, hogy mire jöttél rá.

Régebben már megírtam, amit egyszer hallottam: "Ha valaki becsap téged, az az ő hibája, de ha ismét becsap, az már a te hibád."

2020. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%

2 hazugsaaaag oooooommmmgggg. Szakits valj el, büntetsd meg...


Mi bajuk van a magadfajtaknak? Ha te nem hazudsz neki a penisz meretetol vagy a szex minosegerol vagy arrol h nem szedett fel par kilot biztos tonkre fog menni a kapcsolatotok....


Miert nem hazudhatnatok egymasnak?????

2020. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az értékrendedbe nem fér bele, akkor beszéld meg vele, hogy mégegy ilyen és elköszönsz.

Lehet ő egy ilyen notórius füllentő, aki egyszerűen a kis hülyeségeket is ferdíti.

2020. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Mit csináljak?"--> Sütit. Mert megérdemeljük. ^^
2020. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

O egesz eleteben hazudni fog. Vannak ilyen emberek. Es a legdurvabb, hogy mikor igazat mond, azt se fogod elhinni.

Ez egy defekt. Kibekulhetsz vele ezerszer, vannak ilyenek. Speciel verszerinti apam is.

2020. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem azon gondolkodj el, hogy Te miket hazudsz neki, anélkül, hogy lebuknál és akkor rájössz, hogy a hazugságnak nem feltétlen a másik átverése a célja, csak adott helyzetben nem akar vitatkozni, nem érzi jelentősnek és nem akar belőle súrlódást vagy egyszerűen csak tudja, hogy egy kekec ember vagy, akivel nem szeretne hülyeségeken vitatkozni.


Aztán gondolj bele, hogy Te miért hazudozol neki (kb ugyanezért).

2020. márc. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!