Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátomat lejárattam?

Figyelt kérdés

Nincs igazából nagy mentség, elég ferdére sikerült a szilveszter, mert a barátom haverjaival buliztunk, és én is a fiúkkal ittam. Illetve a pián kívül kipróbáltam egyéb "vicces" dolgot is, ugyebár cigi formájában. Nekem ez volt az első, és valószínűleg az utolsó is.

Sajnos a fentiek hatására eléggé kifordultam magamból és elkezdtem sztorizgatni a barátomról olyan dolgokat, amikkel eléggé lejárattam. A helyzetet az rontotta, hogy a társaságból a legjobb haverja (aki szintén részeg volt) meg tovább is futott, hogy folytassam, olyan vicces. Én meg folytattam... Először mintha a barátom is benne lett volna, de aztán már éreztem h túlléptem a határt és leálltam és a haverjaait is lrállítottam, hogy fejezzük be a témát.

Sajnos én erre hajlamos vagyok, hogy megered a nyelvem, ha iszom, és most elég sokat is ittam, plusz ugye a cigi is. Szégyellem magam.. Igazából a barátom most rettenetesen be van rágva, azt mondta élete legrosszabb suikvesztere volt (ahogyan nekem is, a visszaszámlálást és az újév első pár percet a wc-n töltöttem sírva). Mindenki reszeg volt nagyon, a többiek, többek között a barátom ki is ment vandálkodni éjfél után a többiekkel. Akkor is ott hagyott, sírva, ahogyan a visszaszámlálásnál sem érdekelte, hogy a wcn zokogok. Persze, megérdemeltem, hogy így viselkedett velem, de sajnos meg nem tortentte nem tudom a helyzetet tenni. Megbántam. A barátom engesztelhetetlennek tűnik és a szakítás, mint opció is felmerült.

Mit tanácsoltok?

Kérlek, ne írjatok ilyen szemrehányó dolgokat, így is szarul érzem már magam :/


2020. jan. 1. 11:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%

Mit tegyél? Legyen benned egy kis tartás. Eléállsz, és sűrű bocsánatkérés közben megkéred, hogy próbáljatok meg békében elválni egymástól. Legközelebb meg ne piálj, ha nem bírod.

Egy ilyen eset után pasiként nem lenne kétséges, hogy nem olyan barátnő mellett akarok lenni, aki hátbaszúr.

2020. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, fontos-e, de szexuális tartalmú dologról volt szó.
2020. jan. 1. 11:41
 3/24 A kérdező kommentje:
Első, én veled teljesen egyetértek, amit gondolsz. És igazad van.
2020. jan. 1. 11:42
 4/24 A kérdező kommentje:
Bírni bírom az alkoholt, de azért ennyit nem szoktam inni... Meg ne legyünk ennyire prűdek, szeirntem olykor-olykor szinte mindenki túllépi a határt.
2020. jan. 1. 11:45
 5/24 anonim ***** válasza:
50%

ha szexuális téren égetted le, főleg megértem, hogy berágott...

a következő párodnál nem fogsz ilyet csinálni, remélhetőleg tanulsu belőle...

nem mellesleg csak gondolj bele, hogy te is hogy reagáltál volna, ha ő teszi ezt veled a te barataid előtt...

2020. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Kérj bocsánatot, és ennyi. Neki kell eldöntenie, hogy szakítani akar-e, és ne csodálkozz, ha igen.

A pia nem visz be új tulajdonságot, csak megerősíti a meglévőket. Szexualitásról nem illik beszélni, az kettőtök legbelsőbb magánügye.

2020. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
szakítás. egy ilyen csajt nem lenne pofám mégegyszer baráti társaságba vinni, hiszen azzal bizonyítanám mekkora papucs vagyok. sok sikert a következő pasidhoz!
2020. jan. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem prűdség. Hanem önkontroll. Nem tudom, hány éves vagy, és hányadik piálásod volt, de az, amikor az ember elsőre túllépi a határt, bocsánatos dolog. Elvégre honnan tudhatta volna? De ha már kiismeri magát, akkor tudjon korlátot szabni. Vagy ha nem megy, akkor ne igyon. Eszem megáll, hogy "kötelező" a sárga földig inni magát bárkinek, aki "szórakozni" akar. Aztán másnap meg kiderül, hogy tönkrevágtad a fél életedet. Ma már volt itt egy kérdező, aki két random bulizóval teherbe ejtette magát. Mert hát részegek vótak. Te a párkapcsolatodat intézted el. Nem lenne elég egy kezem megszámolni, hogy hány barátom, ismerősöm barmolta már el a kapcsolatát, vagy akár a házasságát arra hivatkozva, hogy ünnep, meg buli van.

Amúgy meg nem tudom, ilyen esetben mi lenne a jobb. Nem vagyok genyó, attól, mert borzasztóan unszimpatikus, amit tettél, még próbálnék segíteni. De fogalmam sincs, hogy hogy lehetne rá a legjobb benyomást tenni ezek után? Ha azonnal felhívod, és bocsánatot kérsz, vagy ha hagyod kicsit "leülepedni" a dolgot? Mindkettőnek megvan a kockázata. Ha vársz, akkor lehet, hogy elkönyveli magában, hogy még arra sem vagy képes, hogy gerinces módon elé állj. Ha meg azonnal keresed, akkor lehet, hogy dühből fog cselekedni, és ilyen érzelmi állapotban az egyenlő a végérvényes szakítással.

Bár nem tudom, tényleg érdemes-e folytatni? Igen, mindenki csinál hülyeségeket. Én sem vagyok kivétel. Énekeltem már éjfélkor, tajrészegen koleszbuliban a Szózatot úgy, hogy évekig ha meghallották, rajtam röhögtek. Meg volt, hogy buli után barátnőmmel nem sikerült hazatalálni, és véletlenül a szomszéd faluban kötöttünk ki. Igen, csináltam hülyeségeket. De a hülyeség, és az aljasság nem ugyanaz. Ha lejárattam volna a szerelmemet mások előtt, nem 100%, hogy azok után a szemébe tudtam volna nézni. Sőt, biztos, hogy nem. Nem hogy még elvárnám, hogy utána ő jöjjön oda vígasztalni... Egy ilyen után már biztos nem lenne olyan a kapcsolatunk, hogy azt érdemes lenne folytatni, már csak azért sem, mert a bizalomnak nagy valószínűséggel annyi.

2020. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
Ezért nem kellene drogozni, és bagatell dolognak beállítani "há' az csak fű, az nem rossz ám!"
2020. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Utolsó. Az biztos!
2020. jan. 1. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!