Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan miért nem adják meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem adják meg a kódjukat, azonosítókat a párjuknak?

Figyelt kérdés

Most tételezzük fel, hogy nincs 3.


Akkor miért nem lehet megadni a telefon, e-mail, oldalak, széf,...kódjait?


- Mi van, ha történik veled valami, és a párod nem tudja hol keressen, vagy honnan szedjen pénzt, vagy adatokat?

- Ha egy Fosbúk kódot is titkolsz, akkor miért várod el a másiktól a bankkódját?

- Nem mondod meg neki az e-mail kódot, de elvárnád, hogy szüljön neked?

- Értem, hogy jogilag tilos, de ha egyedül van odahaza, mikor törik rá az ajtót, inkább erőszakolják meg, mintsem kinyithassa a fegyverszekrényt, és elővegye a fegyvert?



2020. márc. 8. 13:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%

Azért mert magánszféra. Soha senkinek nem adnám meg a hozzáférést a pénzemhez. Sajnálom, ilyen világot élünk.

Ha történik valami, akkor a testvérem/anyám/apám tudja a kódot de a nő soha nem tudhatja meg, csak lelépne vele... EGY ÉLET MUNKÁJÁVAL.

2020. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem kérném el a párom jelszavait! És ő sem az enyéimet!

Megbízunk egymásban, mindkettőnknek van magánszférája.

Ja de bocs, egy jelszavát tudom, mégpedig a Netflix jelszavát, hogy betudjak lépni sorozatot nézni😆

2020. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
De akkor, ha már MAGÁNÉLET, akkor azt sem kell elmondanom, hogy a GABI, aki a munkatársam, és akivel a hétvégén konferenciára utazom, az Gábor, vagy Gabriella? Hiszen nem számít, bíznod kell bennem, mit érnél el vele, ha tudod, hogy ellenkező nemű? Ugye?
2020. márc. 8. 13:52
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Minek kellene megadni? A magánszféra nem veszik el párkapcsolatban sem.

Ha azt gondolod, hogy a párkapcsolat közös létezést jelent, akkor nagy bajok vannak fejben, ettől nem lesz minden miénk.

2020. márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem érdekel, hogy Gábor vagy Gabriella.
2020. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Alapbol be vagyok lepve minden oldalon a laptopomon, jelszo meg nincs rajta, szoval ha akarja belenezhet. A telefonja feloldokodjat en is tudom, onnantol pedig o is belepve van mindenhol. De igy konkretan soha nem kertunk el egymastol semmilyen jelszot, a feloldokodokat is azert tudjuk, mert neha epp kozelebb van a masik telefonja es meg akarunk gyorsan nezni valamit, akkor rakerdeztunk, nem jon at a masik szobabol, hogy feloldja a telefont, csak atkiabalta a kodot.

Amugy nincs ingerem ra, hogy barmelyik accountjaban kutakodjak, Facebook vagy emailek kozott. Ha valami surgos dolog lenne, akkor telefonon elernenk egymast es valoszinuleg akkor megmondanank egymasnak a kodot, jelszot ami epp kell. Mentem mar boltba egyedul az o kartyajaval, akkor felirtam a pint, de aztan el is felejtettem. Szefunk nincs :D

Igazabol szerintem ez ilyen tok lenyegtelen dolog, es nem is ertem, minek problemaznak rajta emberek. Szoba se kerult nalunk soha, hogy megadjuk vagy ne adjuk meg egymasnak a jelszavainkat, kodjainkat.

2020. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
S ha tudod, hogy a kollégája, Gabi, vagy Gabriella, az min változtat?
2020. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha történik velem valami, miért a facebook-on keres, és milyen kódok kellenek neki?
2020. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

TÚl sok krimit nézek biztos, de ha "Balaeset" érén a fickót akkor jó lenne ha le tudna lépni a széfben tartott pénzzel, és lenullázni a bakszámlát mielőtt megtalálják a hulláját.

Ja és kiírni facebookra a nevében, hogy Elutaztam Afrikába egy hónapra, ne keressetek.

2020. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
36%

"- Mi van, ha történik veled valami, és a párod nem tudja hol keressen, vagy honnan szedjen pénzt, vagy adatokat?"


Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy van az én gépemen is egy jelszó doksi ahova felirtam minden fontos dolognak a jelszavát, amit esetleg majd tudnia kell férjemnek ha velem történik valami. Ugyanígy az ő gépén is van hasonló fájl. Sose néztünk bele egymás dolgaiba, sose néztem bele a telojaba, vagy ő az enyémbe. Se egymás gépébe. Veszhelyzetre ott vannak a doksik, egyébként meg tiszteletben tartjuk egymás magánszféráját. Akik betegesen rejtik, dugdossák egymás elől a cuccaikat, ott azért szoktak gondok lenni. Vagy valóban van rejtegetni valója az illetőnek, vagy egyszerűen annyira nem bízik a másikban hogy az már a kapcsolatra is rá fog menni előbb utóbb. Én sose éreztem késztetést arra ha elől hagyta pl ágyon a telefonját a férjem hogy jaj akkor most megnezem kivel mit trécselt. Nem értem az ilyen embereket, és főleg az ilyen nőket. Hogy akarnak így párkapcsolatot ha alapvető bizalom sincs meg. Mondom ezt szintén nőként.....

2020. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!