Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akiknek nem gáz a párjuknak betétet venni és nem fordulnak el tőle ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nem úgy mint pl. ez a férfi:


https://www.youtube.com/watch?v=pzBqRua5uC0



Miért gáz betétet venni a párodnak?

Nyilván a pénztáros sejti, hogy a férfi nem magának veszi...

Miért kell úgy csinálni, mintha ez egy természetellenes dolog lenne a nők részéről, és miért kéne akkor is fülig érő vigyorral közlekedniük, amikor a leginkább görcsöl a hasuk?


Vannak olyan férfiak, akik normálisan tudják kezelni ezt a helyzetet?


2019. febr. 25. 09:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%

Mégis mi lenne ezzel gond?

Bármikor elmegyek betétet vagy tampont venni a páromnak ha azt kéri.

39/F

2019. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%

A betét gáz, akkor egy karton sör is az.

Nem értem, mi a gáz a betétben, tamponban? Kb annyira gáz, mint venni egy kiló kenyeret.

2019. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan vannak. Az en parom vett mar nekem tampont tobbszor is, mikor o volt uton es felhivtam, hogy hozzon. Vagy lement egyedul mikor nekem megjott es nem volt otthon semmi, igy en nem tudtam elindulni. Az exemnek sem okozott problemat az ilyesmi, bar nala nem fordult elo, hogy neki kellett volna egyedul vennie nekem. Egy srachaverom van, akinek a jelenleteben vettem mar tampont, o se reagalt ra semmit.
2019. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom de én nőként mindig tartok magamnál otthon betétet, tampont, így nem akkor kell fülig erő vigyorral elmennem tampont venni, mikor legjobban görcsöl a hasam. Ezzel tényleg nem a férfiakat kell ugráltatni. Komolyan van olyan felelőtlen hülye nő, aki nem tudja hogy menstrualni fog, és nincs nála otthon semmi??
2019. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
12%
Én azért nem kérem meg a párom,hogy vegyen nekem betétet/tampont,mert ha elkezdenèm neki magyaràzni,hogy milyen márka/szàrnyas/3-4 csöppes/super/normàl kell,biztos összezavarodna
2019. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

4-es, nem erről van szó.

Mindig bevásárolok belőle következő menzeszre, de előfordul amikor megkérsz valakit, pl. a párodat, hogy menjen el venni, vagy ez nem életszerű?

2019. febr. 25. 10:05
 7/38 anonim ***** válasza:
35%
Nekem sohasem fordult elő olyan, hogy menstruáltam, és nem volt otthon betét vagy tampon. Ez nekem totálisan elképzelhetetlen. Tudom hogy minden hónapban menstruálok, akkor minden hónapban van belőle otthon. Ha látom hogy fogy, veszek újra, akkor is, ha pont nem kell. Olyan is volt hogy úgy le volt árazva az OB, hogy vettem 5 dobozzal, 16 darabosat. Nekem tényleg elképzelhetetlen, hogy valami, amiről tudom hogy minden hónapban fixen kelleni fog, ne legyen otthon. Szerintem emiatt bosszankodik a párod is, nem amiatt, mert olyan ciki lenne neki megvenni.
2019. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Nehezemre esik férfinak (pontosabban felnőttnek) nevezni azt, aki ilyen gyerekesen viselkedik.


Ugyanez van az óvszerrel meg bármilyen szexualitáshoz kapcsolódó termékkel. Hihetetlen, hogy milyen hülyén tudnak sokan viselkedni.


Úgyhogy igen, vannak olyanok, akik képesek kezelni egy ennyire jelentéktelen apróságot. Azok, akik felnőttek, nem nagyra nőtt gyerekek.

2019. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%
Én rendszeresen veszek tampont és betétet is. Meg tudom különböztetni az egyes fajtákat és tudom mikor mit kell vennem ha a sors úgy hozza. Igaz ez egyre kevesebbszer fog előfordulni mivel nemrég vettem menstruációs kelyhet a páromnak (az ő kérésére).
2019. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
94%
Nekem apám és a barátom is mindig megvette simán. Apám mondjuk sokszor rosszat hozott, de a barátom pl képes volt felfogni és megjegyezni hogy milyen kell. Én nem találkoztam még igazából olyannal akinek ez probléma lett volna.
2019. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!