Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy 3-4 havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 3-4 havonta egyszerűen kifulladnak a kapcsolataim, kiveszik belőlük a tűz és véget érnek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi három párkapcsolatomra ez volt jellemző. A legutóbbi is most ért véget véglegesen egy héttel ezelőtt, de már hetekkel korábban is látható volt hogy nem fog már sokáig tartani. '19-ben is 2 db 4 hónapos kapcsolatot tudok csak felmutatni és tényleg nem értem hogy mi lehet a gond, főleg velem. 24 éves férfi vagyok, dolgozom mint minden normál ember, a fizum sem rossz (300-350 nettó) és rengeteg nő szerint jóképű, vonzó pasas vagyok. A fent említett kapcsolatok hatalmas tűzzel, szenvedéllyel indultak, de 1-2 hónap leforgása után azt vettem észre hogy csak én teszek bele bármit is a fenntartásba és a működésbe. Én gondoskodom a programokról, éttermekbe vittem őket, wellness, mozi és minden ami egy normális párkapcsolatban elmondható. A lányok azonban csak követelni tudtak és a hibáimat sorolni. Aztán amikor fel mertem emelni a hangom, hogy jó lenne ha nem csak én őrölném a malmot akkor természetesen mi volt a válasz: szakítsunk, mert ez nem működik, éretlen vagyok. Miért vagyok éretlen? Azért mert kis híján már a csillagokat nem hozom le nekik az égről? Csomó időt, pénzt, energiát teszek bele és igyekszem kreatív lenni. Nem vagyok kicsapongó, nem járok el a haverokkal inni hanem igyekszem minőségi időt tölteni velük. De egyszerűen 3 hónap a kifutási időm... utána már totálisan érdektelenné válnak. Először indul mindez azzal, hogy lemondják a találkozókat, randikat. "Bocsi, programom van péntek este a barátnőimmel..." Jó, alapból ezzel nincs is baj, de rámegy az egész hétvége. Ha bulizni mennek akkor szombaton instant kilőve, mert késő délutánig alszik. Vasárnap meg szintén szervez vmi programot ami nem kettőnkről szól. Ez volt a legutóbbi kapcsolatomban. Aztán már a messenger beszélgetésekre is alig válaszolgat, 3 óránként 1 mondat. Telefonon ritkán hívtam, mert gondoltam nem zavarom. Először még ő mondta hogy hívhatnám többet is, de hát akkor se vette föl, vagy kinyomta, vagy abszolút semmi... és akkor természetesen én lettem leoltva hogy ne hívogassam...


A másik ami szintén rohadtul irritáló nekem az a felvállalni egymást dolog. Tehát az hogy mindig arról szól a fáma hogy kérnek 2-3 hónapot amíg mondjuk eldöntik hogy Fb-ra kitegyük-e, nagy család előtt bemutassanak-e, stb. Nos, ezekből SEMMI nem valósul meg. Értem, hogy itt sokak szerint idiótizmus ez a facebook-os 'kapcsolatban vagyunk'-ot kitenni, de most nem éppen ezen kéne fennakadni, hanem érezni annak a súlyát hogy ez voltaképpen miért nem tud megvalósulni? A '19-es évben az első ilyen kapcsolatom is totális átb...ás volt így utólag nézve. Fb-ra semmi, szülőknek is csak egyszer, konkrétan kényszerből lettem bemutatva, mivel a diplomaosztójára nem volt képe nem meghívni engem is. Aztán amikor a szakítás után 2 héttel máris új pasija lett, azzal minden egyes közösségi felületen kirakta hogy együtt vannak. Én nem tudom egyszerűen hogy én miért nem vagyok felvállalható. Csak eszköz/játék lennék? Aktuális unaloműző egész addig amíg nem jön az álomférfi? Az új hapsijával Párizsba, Londonba mennek hosszúhétvégézni, velem a Balaton ezek szerint nem volt elég. Tehát gondolom itt azért a pénz is számított.



Van ötletetek?


2020. márc. 8. 16:15
1 2 3
 11/27 Barnabas333 ***** válasza:
36%
Elmondom, hogy 1-3év alatt a normális kapcsolatban és szerelemben is elhidegülés, szürke hétköznapok, gyerek meg munka lesz. Csak a legtöbben együtt maradnak szeretetből és megszokásból, esetleg szeretőt tartanak. Egy részük elválik, hogy ezt újra átélje... Sajnos ilyenek a kapcsolatok...
2020. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
74%
velem is ez történt, hogy nem vállalt fel. 6 évet voltunk együtt. azt mondta szeret, de ez nem látszott. kicsit későn sokaltam be. ja es már az uj nőjvel naponta megoszt képeket. ma már boldog kapcsolatban élek, amelyben nincsenek kédések, az exnek meg kíívánok minden rosszat.
2020. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
96%

Van ötlet.Legfőképpen a hozzáállásoddal kapcsolatosan.

Te egy önálló férfi vagy,egy csomó dolog vesz körül.A munkád,a barátaid,a hobbid,a szabadidős programjaid,a szokásaid,izlésed,rokonaid..és még sokminden.


Ne add fel az életviteledet,hanem éld az életed.A kapcsolataid azért fujnak ki ,mert rátapadsz,megfojtod a másikat.Legalábbis ezt érezhetik.Túl lelkes vagy!

Ne rohangálj a nő után,hanem legyen az is mellékesen,minden más mellett.

Vagy másként mondva vedd be a le..arom tablettát,és ne hivogasd,ne traktáld.Van neked más dolgod is,minthogy a szavait lesd folyton valakinek.

Olyan vagy,mint a szalmaláng.Hirtelen ellobbansz,kifújsz,és nincs parázs,semmi,csak hamu.Nem kell lobogni,csak pislákolni,szép lassan égetni a cuccot.

A 20 as eleji korosztálytol meg nemigazán lehet elvárni egy tartós kapcsolatot.Ezt is vedd figyelembe.


Jó,jó persze vannak olyanok is,de nézzünk szembe a tényekkel.Egy 20 éves nő egyelőre keresgél,és bulizik,meg mindent ki akar próbálni.


50F

2020. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%

Üdv a klubban, kérdező...

Én is próbálkoztam mindenféle programot szervezni - vagy nem is szerveztem, mert kézenfekvő volt, hogy a városi rendezvényre elmenjünk, ahol ott lett volna pár barátom, ismerősöm, de nem ragaszkodtam hozzá, hogy velük lógjunk-, de neki fontosabb volt az "ágy" annál, hogy kikapcsolódjunk és ne csak a szobában tespedjünk. Mindenfelé szerettem volna menni vele(!) a párkapcsolatom ideje alatt, de neki nagyon ritkán volt erre ingere, pedig nem kellett volna fizetni semmit azért a programért stb. Ha ő találkozott a haverjaval a mi találkozónk után, akkor engem szinte elküldött, alapvetőnek gondolta, hogy én elmegyek haza...pedig szívesen ott lettem volna, meg hát szerintem tok normális, ha ott vagyok vele, mint barátnő... Hát most mit mondjak.. Vége lett, mert nem voltak azonosak a "prioritásaink"...

Hidd el, jobb, hogy véget értek ezek a kapcsolataid...

2020. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%
túltolod, túl sok vagy. Irányítani akarsz, nem engeded őket kibontakozni. Amíg nem hagyod őket kibontakozni vagy nem találsz egy teljesen szubmísszív csajt, addig ez fog menni. Ha mindig te vagy a kezdeményező, mindent át akarsz nyomni (úgy persze, hogy ezt nem is érzed) és a csaj úgy érzi, hogy tökmindegy mit szeretne, akkor gyorsan elkezd tojni rád, bármit akarsz vagy csinálsz. Nem ritka probléma és a leírtak alapján nálad ez van. A jó szándék kevés, figyelned kell a partnerre, hagyd szóhoz jutni, figyelj az igényeire.
2020. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem olyan rossz a helyzet, ismerkedsz, vannak csajaid, van szex, próbálkozol, azért nem teljesen eredménytelenül. Hányan keseregnek (akár szűzen is ennyi évesen), hogy szóba sem állnak velük a lányok, veled legalább történnek a dolgok, ha nem is tartanak ki ezek a kapcsolatok sokáig, tapasztalatnak jók. Te legalább jó értelemben véve, fogyasztod a nőket, gyűjtöd a tapasztalatot.


Én is hasonlóan vagyok, nekem is a legtöbb pár hónap után véget ért, nem passzoltunk ezek szerint. De mindből valamit tanultam, megismertem a lányok ilyen-olyan oldalát dolgait.


A leírásod alapján szerintem kicsit túl sokat akarsz beleadni már az elején és ezért túl nagyot is koppansz, ha véget ér. Nem azt mondom, hogy telibe kell szаrni a dolgot, a lányok szeretik, ha odafigyelsz rájuk, de inkább éreztesd velük azt, hogy nyitott vagy feléjük és kíváncsi vagy, hogy mi sül ki a dologból, ne azt erőltesd, hogy mindenképpen párkapcsolatra fusson ki a dolog.


Ezt a kitesszük FB-ra stb. engedd el, én már rég rájöttem, hogy semmit sem számít. A szülők felé bemutatást is nyugodtan lehet tologatni, már én sem izgulok rá ennyire, sőt, minél inkább azon vagyok, hogy később történjen meg.

2020. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%

Én megértem az exeidet, tulajdonképpen nekem egyáltalán nem szimpatikus, amit leírtál. Iszonyat gyorsan akarsz haladni, időt sem hagysz arra, hogy kialakuljanak az érzelmek a lánynál is. A vonzerőhöz az is hozzátartozik, hogy nem nyalod ki a seggüket, nem váltasz át túl nyálasba, hanem megmarad a tartásod és van benned egy kis elérhetetlenség is. Ami benned szerintem abszolút nincs. Rájuk akaszkodsz. Sokkal érdekesebb lennél, ha egy kis távolságot tartanál.

A fb-s hülyeség meg egy hatalmas baromság. Én pl sose rakom ki a kapcsolatomat sehova, senkinek semmi köze hozzá. Pláne nem egy pár hónapos valamit, szép is lenne, ha minden kalandot felpakolnánk. Sőt, olyan kapcsolatom is volt, ami másfél évig tartott, de sose látta a szüleimet. Minek? Nem velük jár. Senkinek nem hiányzik a kínos jópofizás, és erre is csak azt tudom mondani, mint a fb-os dologra: minek kellene egy pár hónapos semmit mutogatni a szülőknek?

Őszintén, én igyekszem távol maradni az ilyen típusú pasiktól, mint te. Ez a túlzott ragaszkodás, meg mindent egyszerre akarás nagyon taszító SZÁMOMRA. De lehet valakinek meg pont erre van szüksége.

2020. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%

nekem az jött le ebből, hogy túlságosan nyomulsz.


én 32 éves vagyok és én sem raknám ki 2-3 hónap után hogy kapcsolatban vagyok, legalább fél év kell mire haza viszem a szüleimhez.


Másrészt nekem úgy tűnik hogy te sem hagysz semmi titokzatosságot a lányoknak. Rögtön nyomulsz, tálcán kínálsz mindent, ez számomra is túlságosan sok lenne.


Én értem, hogy jót akarsz, meg szépen udvarolsz, ez nagyon jó, de vegyél vissza egy kicsit.


amúgy meg honnan tudod, hoyg a gyertya fényes kádas progit az exed szervezte nőként? és nem a pasi pl? meg egyáltalán minek nézegeted őket?

2020. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem akar felvállalni de mást nem, akkor nem vett elég komolyan nem jöttél be neki eléggé. Ilyen egyszerű.

Nem a megfelelő lányokkal voltál, akikkel összeillenél.

Valószínűleg túl gyorsan haladsz, túlságosan ráakaszkodsz. Nem csak neked kell törni magad, ha az érdeklődés kétoldalú, ő is töri majd magát. Addig pedig meg is szakadhatsz, ha a másikat nem érdekled, akkor sem leszel jó. Tapasztaltam én is.

2020. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Folyton loholsz a busz után, aminek a sofőrje röhög rajtad a tükörben. Átéltem én is párszor, nőként. Kicsit több önbizalom, több önbecsülés. Fej felemel, elfordít, aztán előre! Ez a titka.
2020. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!