Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az a kapcsolataim vége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az a kapcsolataim vége, hogy "olyan mintha barátok lennénk"?

Figyelt kérdés

Általába' ez a vége, de hogy miért azt csak a jóisten tudja.


Mindenféle dolgokról jól el lehet velem beszélgetni pedig. Nem csinálok nagy problémát kis dolgokból (kivéve ami nekem fontos, pl alvási lehetőség, fürdés, evés) - de olyan játszmákat sosem csinálok amit sok más emberke. Ahogyan nem csinálok "büszkeségi" kérdéseket sem kis dolgokból.

Bármilyen problémát el lehet nekem mondani, mindent szívesen meghallgatok és próbálok segíteni. Ha a kapcsolatunk érintő problémák vannak azt is mindig kézségesen hallgatom és próbálok javulni vagy máshogy kezelni a dolgokat. Nem csinálok olyat, hogy felhúzom az orrom, hogy "nekem van igazam és kész", hanem rögtön "felülvizsgálom a nézeteim" és próbálok konszenzusra jutni a másik féllel.


Nem szeretek sértő lenni, van humorom (néha morbid, fekete "akasztófahumor", de az is jó), kreatív is tudok lenni. Mindenről van véleményem, szeretek igényesebb vitákat kezdeményezni és szeretem nem eljátszani a keménygyereket, hanem elmesélni mindent ami a fejemben van és átadni a dolgaim...


Mégis ez a süket duma a vége... :S És nem értem miért - mit csinálok rosszul? Mindent beleadok, amennyire tudom. Figyelmes is vagyok, fejben tartom a kedvenc dolgait, tapintatosan kezelem a durvább dolgaikat, nem giccseskedek meg képmutatóskodom.


Valamiért mindig ez a vége... Pedig még amikor romantikusabb időszakom van verseket is írok az aktuális kedvesnek és mindenféle dolgokat megteszek neki amit másnak nem tennék.


Mit rontok el?!



2016. febr. 3. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy ez a "mindenféle dolgokat megteszek neki" vajon mit takar. Egyébként meg amiket itt most elsoroltál, az mind mind olyan dolog, amik emberileg nagyon jó tulajdonságok, barátnak, lakótársnak teljesen ideális, sőt nyilván párkapcsolatot nézve sem hátrányosak, de (!) ahhoz ettől több kell. Egy kapcsolatban a lényeg a szerelmen, a szenvedélyen van, tulajdonképpen ez különbözteti meg egy nagyon jó barátságtól. Viszont ezekről egy szót se írtál (leszámítva a romantikus verseket néhanap). Biztos vagyok benne, hogy te beleadsz mindent, de hiába vagy akármennyire jó ember, beszélgetőtárs, stb stb, ha nincsenek érzelmek, akkor az egész halálra van ítélve. Gondolom, nem csak úgy összejöttetek, a kapcsolataid elején biztos megvolt a szerelem, legalábbis a másik részről. Te viszont valahogy nem úgy festetted le a problémát, mintha valaha is szerelmes lettél volna. Szerintem valahol itt a bibi. Ha neked nincsenek mély érzéseid, akkor nem is tudod úgy fenntartani a másik irántad érzett szerelmét se, mert az is 'munkával' jár. Kedveskedés, gyengédség, éreztetni a másikkal, hogy csak rá vágysz, vele akarsz lenni, érinteni, csókolni, stb... Ha nem ezt érzed, ezt eljátszani elég nehéz, és hosszabb távon szerintem nem nagyon megy. Na és persze azt se szabad hagyni, hogy a szex rutinná váljon, ellaposodjon.
2016. febr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1


Hát az a baj, hogy ilyen elborult rózsazsínködös szerelmes izébizé... Nem tudom ezt hogyan lehet előidézni vagy ha nem megy, hát imitálni? Én is kérdeztem exemtől mikor kb. szakítottunk, hogy tulajdonképpen mi a baj? Hogyan tudnék ez ellen tenni?


Zavaró kicsit, hogy nekem ez egyelőre nem megy... Fogalmam nincs mit kellene magamban megváltoztatni, hogy ez teljesüljön... Zavar is a dolog, de remélem nem vagyok reménytelen.


Talán lehet az a baj hogy eddig minden kapcsolatom olyan volt, hogy vártam hogy jöjjön valaki és aztán jött én pedig "éltem a lehetőséggel"... És próbáltam mindent jól csinálni.

2016. febr. 4. 00:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegy mit csinálsz, ha egyből kapcsolatot meg szexet akarsz, de nem érzel semmit a másik iránt, még egy kis fellángolást se, akkor persze, hogy barátságot vár végül, más kiutat nem hagysz, akkor olyan neked, mint bárki más.
2016. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az jön le, hogy Te már kapcsolatba éled bele magad, pedig alig ismered, barátok se vagytok, amit leírtál az a semmi. Én így viselkedem mindenkivel, akkor most mindenkivel kapcsolatban lennék? Ez csak egy viselkedés fajta, amit leírtál, nincs semmi konkrét érzelem, különleges kapcsolat mögötte.
2016. febr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!