Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkrement a kapcsolatunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkrement a kapcsolatunk, hogy hozzuk helyre?

Figyelt kérdés

NEM szakítani akarunk, hiába néz akárki hülyének, nem erre a tanácsra van szüksegünk, mégha sokak szerint csak ez lenne a megoldás.


Ha kívülálló lennék, én is szakitást ajánlanék, de túl sok időt és energiát fektetünk ebbe a kapcsolatba,és a lényeg hogy még szeretjük egymást.


Sajnos a páromnak az elején volt egy nő ügye.. Konkrétan nem csalt meg fizikailag, de érzelmileg igen.. Ez van hatással az egész kapcsolatra mert sajnos depressziós vagyok, 5 éves sztorikat se tudok feldolgozni..

Ezt a nő ügyet megbeszéltük, teljesen megváltozott mindenki szerint jó irányba, évekig jó is volt minden, veszekedések sajnos szülők miatt voltak.. Mindkét felől problémás volt a család.

2 éve egy hazugságon kaptam a párom, nagyon nagyot csalódtam benne, ugyanis a hátam mögött csinált olyan dolgokat, amit folyamatosan tagadott előtte, hiába "gyanúsítottam" meg elotte többször is.


Bevallom, ezek miatt egy hárpia lettem. Sokszor veszekszem vele, állítása szerint ő mindent elmond nekem, de félek hogy valójában úgy gondolja, hogy inkább nem mondja el, mert veszekednék, és túl féltékeny vagyok.


Ez mind igaz de nem bírom kontrollálni magam, ő meg állandóan csak ront a helyzeten. Apróbb hazugságokkal, és "elfelejtettem" dolgokkal.

Például, hogy egy nő este 9kor irogatott neki sms-t munka miatt elvileg.

Pedig aznap volt egy megérzésem, kérdeztem hogy a munkából kifolyólag volt valami nő ügy esetleg? Ugyanis el kellett utaznia a meló miatt, én meg azt álmodtam, hogy megcsalt és rossz érzésem volt egész nap.

Azt mondta nem, este mégis irogatott egy nő.

Oké látszólag tényleg csak munka miatt, de hát kérdeztem tőle!


Mikor számon kértem azt mondta, hogy csak telefonon beszéltek, és elfelejtette ezt mondani mikor kérdeztem, nem tartotta nagy dolognak.


Na leirva ez igy gyerekes semmiség, de nekem olyan mintha direkt nem mondaná el, főleg, hogy több hasonló dolog van. (nem feltétlen nő ügy)


Sajnos én rontottam el az egészet a féltékenységemmel, dührohamokkal és hisztivel.

Egy házisárkánynak érzem magam, aki mentálisan nagyon labilis. Nagyon.

Alapvetően boldog vagyok vele, nagyon szerettem, és úgy érzem szerelmes vagyok még.

A szexuális kapcsolatunk is teljesen jó mindkét oldalról.

Hetente tartunk nagyobb megbeszélést, viszonylag jó, de hét közben mindig balhé van.


Ez egyébként januárban kezdődött, mert plusz munkákat kell elvállalnia ház vásárlás miatt, és nagyon elhanyagolt, bevallása szerint is.

Kiakadtam ezen és azt mondta neki elege van, szakít.

2 nap múlva lenyugodtunk és átbeszéltük, de azóta csak idegeskedem.. Idegroncs lettem teljesen.

Úgy érzem nem akar engem, és ellök magától, ennek hatására én meg csak rontok a helyzeten a legapróbb dolgok miatt is.


Tegnap annyira összevesztünk, hogy már mindketten azon voltunk, hogy pár hónapig ne lássuk egymást.

De nekem ez egyenlő a szakitassal. Miért lenne jó, ha nem látom a párom, nincsenek közös dolgaink? Csak elidegenedünk egymástól.


Ezt nagyon elrontottam.

Szeretnék pszichológushoz menni mert velem van a baj. De így már a kapcsolatunkkal is. Nem tudom hogy legyen minden jó megint?

Felejtsük csak el ezt az időszakot?

Szerintem kiszeret belőlem lassan, hiába mondja hogy szeret.


Kérlek segítsetek


2020. márc. 9. 08:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nézd Kérdező, én azt látom, hogy folyamatosan mentegedet őt és magát a kapcsolatot is: nem olyan szar, mint másoknál; sokkal rosszabb is lehetne, stb.


Én vagyok a 6-os válaszoló. 33 éves vagyok, elváltam. Ezen kívül pedig volt több komoly kapcsolatom is. Az én tapasztalatom és véleményem az, hogy soha a büdös életben nem elégednék meg olyan kapcsolattal, amit úgy tudok jellemezni, hogy nem olyan szar, mint másoké vagy ahol bármilyen szinten belépett egy harmadik személy.


El tudtok menni kirándulni és jó a szex? Hát ez még nagyon sok férfira igaz lehet, hidd el.

2020. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tudom, és hidd el nem a mentegetőzés volt a szándék megértelek és gondolkodom is azokon amit írtál Te is, és a többiek is.
2020. márc. 9. 13:14
 13/15 anonim ***** válasza:
Szeretetéhes vagy és kapcsolatfüggő,valószínű a gyerekkorod miatt...Én is ilyen vagyok,és a férjem pár éve megcsalt,20 év után...Megbocsájtottam neki,azóta is együtt vagyunk,de ha eszembe jut amit tett,vannak olyan napok,amikor legszívesebben megcsalnám,hogy érezze azt a fájdalmat amit okozott...Sajnos belőlem is azt hozta ki a dolog,amit belőled,hogy gyanakvó lettem és házisárkány.De ez súlyos önbizalomhiányra is utalhat.Nálam az is bejátszik..Nincs jó tanács,amíg nem csalt meg a férjem,nem voltak velem ilyen jellegű problémák,de ezt az állapotot már nem lehet visszahozni,ha egyszer megrendült a bizalom.. :-( De azt ahogy írod,érdemes mérlegelni,hogy emiatt fel kell rúgni az egész kapcsolatot,vagy megéri kitartani benne...
2020. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

6-os vagyok megint.


Csak annyit szeretnék még hozzátenni, hogy engem megcsalt a férjem, senkinek nem kívánom azt a mérhetetlen fájdalmat és csalódást, amit akkor éreztem. Mint említettem, nekem is az volt az első reakcióm, hogy biztosan én vagyok a hibás és mindenáron menteni akartam a házasságomat. A nőknek az egyik legelemibb szükséglete a biztonságérzet, amit a párkapcsolatunk tud megadni. Szóval gyárilag kicsit minden nő kapcsolatfüggő. (Nyilván egyéni habitus, neveltetés kérdése, hogy ki tud kijönni egy-egy nehéz helyzetből és ki ragad bele).


Szóval így, hogy én átéltem már ilyen helyezetet azt tudom mondani, hogy soha az életben nem fogom eltűrni senkitől a megcsalást...akkor sem, ha 60 éves leszek, akkor se ha 8 közös gyerekünk lesz. Mert tudom, hogy többet érek és érdemlek egy szaralaknál!

2020. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ebből nincsen már visszaút. Az érzelmi szint nulla, túl sok a sérelem, egyikőtök se akar azon dolgozni valójában, hogy ez jobb legyen. Nem is lehet már ha idáig fajulnak a dolgok, ez eleve egy halvaszületett kapcsolat volt. Már az elején se szeretett, most már pláne nem.

Ha te azzal a baromsággal akarod nyugtatni magad, hogy vannak ennél rosszabb kapcsolatok is akkor hajrá. De ettől még ez a kapcsolat egy menthetetlen szar.

2020. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!