Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elvárjátok a barátnőtökkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elvárjátok a barátnőtökkel, hogy mondja mindig, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Mert nekem van egy 10 hónapos kapcsolatom (már ha az..) és a kapcsolat elejétől kb 5-6 hónapig mondogatta mindig, hogy Szeretlek (persze én is mindig mondtam neki, sőt még többször is mondtam mint ő), most meg már egyáltalán nem mondja.. Ti mit tennétek a helyemben? Megkérdeztem már tőle, hogy miért nem mondja most már? Nem válaszolt, csak annyit írt, hogy "Szeretlek!" Szív nélkül, mosolygós emoji nélkül.. pedig mindig tette hozzá ezeket is. Én ugyanúgy mondogatom, de ő már nem. Mit csinálnátok a helyemben?
2020. márc. 9. 11:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Már természetes neki, fura folyamatosan hajtogatni. Már szeret, nem csak szerelmes.
2020. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
"Te is gondolom hetente vagy havonta legalább egy szeretleket elvárnál a párodtól, hogy érezd, nem?" Nem. A szavak csak szavak, pont nem érdekel ha hallom-e őket vagy nem, úgyis csak a tettek számítanak.
2020. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem soha nem volt még kapcsolatom, de úgy gondolom, hogy a tett sokkal fontosabb, mint egy konvencionális szó...
2020. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13# ebben igazad van, de tettben se mutat szeretetet. Ez a bajom, hogy semmi szeretetet nem kapok tőle és fogalmam sincs miért! Pedig mindent próbáltam megtenni, hogy boldog lehessen adtam neki sokszor virágot, ajándékokat, ha megyek hozzá mindig viszek neki csokit, stb.. 2 megyére lakunk egymástól és nem is úgy megyek hozzá, hogy jajj nincs kedvem..
2020. márc. 9. 19:00
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A leghazugabb szó a világon a "szeretlek".

Nem mondani kell, hanem éreztetni a másikkal, tettekkel.

25 éve vagyok férjnél, életemben nem sokszor mondtam ki a szeretlek szót, mégis tudjuk hogyan törődjünk egymással.

Viszont ismertem nagyon sok párt, akik állandóan mondogatták egymásnak, mindenhova kézenfogva jártak, mégis elváltak.

Neked kell érezned, hogy szeret-e a párod. Törődik-e veled, figyelmes, kedves, stb.

2020. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy utálja a csokit. Vagy a vágott virágot. Kérdezted tőle hogy mit szeret? Mert az fontosabb lenne mint szívecskéket írogatni.
2020. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem utálja egyáltalán a csokit... ha megyek hozzájuk és adom neki a csoki ajándékot 5perc után fel is zabálja az egészet, mondván hogy finom volt. Meg kérdeztem is hogy mit vigyek neki és mondta hogy csokit. És a virágot egy virágos boltból szoktam venni. Bár annak nem is szokott örülni, ezért már nem viszek.
2020. ápr. 17. 13:56
 18/18 anonim ***** válasza:
Akk lehet hogy télen téli depis volt, most meg a vírus miatt aggódik. Szóval próbáld felvidítani, hátha segít. Csinálj neki gyümölcs smoothyt ha szereti, engem az ilyenek pl feldobnak. Az én párom (férfi) is télen mindig kevesebbet mondja, aztán tavasszal belendül. És finom kaják után nagyon mondogatja, mert szeret enni, és akkor eszébejut hogy ja engem is szeret.
2020. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!