Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy változtassak az életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak az életemben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek és úgy érzem hogy a párommal nem halad az életem. Sok mindent elterveztünk de ezekből még nincs semmi. Pl. Családalapítás stb.Csak egy helyben toporgunk,és ebből kezd elegem lenni. Nem tudok rá felnézni, nem érzem magam mellette jól, unalmas az életünk.Nem vagyok vele boldog.Szeretnék fiatalon családot alapítani, karriert, egy saját otthont megteremteni de vele ezeket a dolgokat nem tudom megvalósítási. /L
2020. márc. 11. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Talán kezd el észrevenni a jelent, ahelyett, hogy folyton a jövőbe kívánkozol, és a jelent a jövőbeli céljaid elérésnek eszközévé degradálnád.

Miért foglalkozol azzal, hogy nincs meg semmi? És akkor mi van? Mi van akkor, ha nem lesz meg semmi azok közül, amiket elterveztél. Semmi.

2020. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keres olyan férfit akire fel tudsz nézni, neked az a bajod, hogy nem szereted igazán azért nem tudsz rá fel nézni. Az hogy nem haladtok az azért van mert te is motíválatlan vagy. Ha nem jó lépj ki fogj egyedül bele és keres úgy egy új társat. Sokan teszik ezt.
2020. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok belőle ki lépni, nem állok úgy anyagilag
2020. márc. 11. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, hogy a párkapcsolatod hogyan hátráltathat a karrierlépítésben például. TE mit teszel azért, hogy jobb legyen az életed? TE miben vállalod a rád eső felelősséget? Mert így pár mondat alapján eléggé úgy tűnik, hogy tőle várod a csodát, ami baromira nem így működik.
2020. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég nevetséges hogy karrier, család stb a vágyad de mellette nem tudod otthagyni anyagiakra hivatkozva......
2020. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nevetséges amit leírtál. Tehát te lószart nem teszel a saját fejlődésedért, anyagilag ott tartasz, hogy éhen halnál nélküle de családot akarsz? Mire könyörgöm? A pasika hordja haza a lóvét te meg potyogtatod a gyerekeket? Lehet, hogy újat mondok de ha te a saját életeden nem dolgozol, a saját karrieredért, anyagi helyzetedért egyedül nem teszel akkor sosem lesz jobb. Semmi köze egy kapcsolatnak ahhoz, hogy milyen az anyagi helyzeted vagy a karriered, ez nem olyasmi amin együtt kell dolgozni, ez kizárólag a te felelősséged. Nem is értem hogy akarhat valaki a nagy semmire gyereket ha magát nem tudná eltartani és a párjától várja, hogy az másik életét építse.
2020. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért, előtte hol éltél?
2020. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!