Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én egy teljesen átlagos...

Én egy teljesen átlagos szürke srác vagyok aki mellet mindenki elmegy. Ezt meguntam, ezért a tanácsotokat kérném. Mit és hogyan változtassak az életemben?

Figyelt kérdés

Én vagyok az az ember aki mellet mindenki elmegy, akinek a hiánya senkinek nem tűnik fel. A lányok észre sem vesznek, sem a szépek sem a rondábba. Nem vagyok egy szépség, de ronda sem vagyok. Magas és vékony test felépítésem van (de nem én írom az ilyen jellegű kérdéseket). Szóval mit tegyek szerintetek, hogy ez megváltozzon. Hogy észrevegyenek és, hogy számítsak.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. 23F


2014. szept. 22. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
jó a camod.:) beolvadsz.
2014. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal gond, hogy ilyen vagy. Mások miatt ne akarj változni :)
2014. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha pont leírtad volna, hogy milyen srác tetszik nekem éppen, és még a kora is annyi. Kivéve, hogy én nem látom őt szürkének, mások szerint viszont simán csak átlagos, de nekem nem az. Csak őneki én nem kellek..


Biztos hogy elég nyitott szemmel jársz? Nem biztos, h mások szürkének látnak, csak mert te azt gondolod magadról.

Amúgy mi a keresztneved?

2014. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!