Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miert csinálta barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miert csinálta barátom anyukája?

Figyelt kérdés
Mindketten 19 évesek vagyunk barátommal és van 2 húga az egyik 12 a másik 16 és ruhákat válogattunk az anyukája fiatalkori ruháit és mutatott egy felsőt nekünk 3 lánynak mondtuk h nem, mutatott meg egy inget ami kb ugyanakkora volt mint a másik max egy picit kisebb aztán én elnéztem mert telefonon mutatott valamit a barátom és az anyukája utána az idősebbik huga nevet mondta...lehet azért nem kérdezte meg így tőlem mert látta h mással vagyok elfoglalva? Nem vagyunk eltérő méretűek, vagyis a 12 éves húga is olyan magas mint mi meg ilyenek...Vagy szerinte a 16 éves lány vékonyabb mint én? Mert amúgy nem hiszem... Vagy csak túl reagálom? Mert amúgy jo a kapcsolatom az anyukájával és adott mar régebbi rá kicsi ruhákat, marmint amiket fiatalkorában hordott de meg viselhetoek otthonra vagy vmi.
2020. márc. 6. 13:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Először is, nem hordjuk anyós ezer éves gönceit, másodszor nem értem a kérdést.
2020. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod
2020. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a katyvasz?
2020. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hiszti a semmin. Lehet, hogy a személyid alapján 19 vagy, de agyilag még a 12-t se sikerült elérni.
2020. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
Én elolvastam háromszor és nem értem. Javaslom neked, hogy idióta problémák keresése helyett vegyél le a polcról egy könyvet és olvasd. Hasznosabb tevékenység, mint azon kattogni, hogy neked miért nem mondta a nevedet. Már ha ez a problémát egyáltalán. Mert esküszöm nem értem.
2020. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt hittem, megy az értő olvasás, de most kételkedem... Az istennek se tudom felfogni, mi a joneg a kerdes.
2020. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%

Első kanyarokban még én is elfogadtam ezt azt, kabátot mert nekem akkor nem volt. Azt még normálisan adta oda. Amikor meg tette az agyát előttem.


Aztán később már így...


Kapott egyszer használt nem olyan rossz cuccokat. Ő megnézte, aztán így szólt hozzám: majd ha a lányom megnézte, te is megnézheted hogy kell valami e belőle!

Magyarán annyira se tartott engem... én egy utolsó senki voltam aki a szar megmaradt cuccokból válogathatott esetleg. Hát köszönöm bzmeg! Tudod ki nézi meg!

Máskor meg a használt ruháját így kínálgatta: kell neked? Ha nem kell elégetem!

Köszönöm ismét bszki a kedves felajánlást...


Ne fogadj el semmit azt ajánlom!


Én mindent visszaadtam, ott hagytam nekik amiket elfogadtam amikor nagyon megsértettek nagyon sokszor. Visszadobtam mindent utána és fogtam a fejem, hogy mekkora idióta voltam, hogy elfogadtam ilyen embertől.

2020. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen ilyen összeszedetlen katyvaszt írni nagyon brutál!!! Inkább tanulnàl kicsit, neked még nem barát kellene... 🤦
2020. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%

Igen, szerinte vékonyabb a lánya mint te, ezért nem mutatta meg neked a kisebb ruhát. 😒

Azt nem értem, mit keres a kérdés "Anyós, após" kategóriában. Neked egyik sincs, ők az aktuális pasid szülei. Egyébként elég igénytelen más levetett rongyát hordani.

2020. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
15%
Ez az aggódás. Gondolom kicsit megszeppentél, hogy most mivan. Vagy arra gondolsz hogy utál-e téged. Ne foglalkozz vele.. Kicsit túlreagálod, de ez természetes.
2020. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!