Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Miért mindig a foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért mindig a foglalt f** kell nektek?

Figyelt kérdés

Kicsit beavatlak akkor titeket, hogy tudjátok tanácsot adni, mert az most elég jól esne.

A barátomra tegnap egy buliban elég durván rányomult két csaj. Ő közölte velük hogy barátnője van, kihagyja ezt a lehetőséget.

Az izgi az egészben az hogy tudják ki vagyok, és hogy együtt vagyunk még sincs bennük annyi tiszletet, hogy mégértsék.. Csajok, ti mit tennétek?


2020. márc. 12. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem hinném, hogy bármi teendod van. Barátod lerázta őket, ennyi a történet.
2020. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Piríts rájuk.
2020. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Én semmit nem tennék. Ha a férfi, aki veled van jól kezeli a helyzetet, akkor te akár hátra is dőlhetsz és élvezheted, hogy a többi csaj pofára esik.

Mindig lesznek olyanok, akik magasról tesznek rá, hogy valakinek párja van és bepróbálkoznak nála. Az a lényeg, hogy mi rá a válasz. A partnered leépítheti őket. Ha adja alájuk a lovat, flörtöl velük stb., akkor meg legalább kiderül és nem kár a pasiért.

Az én pasimra az exe irogatott folyamatosan a kapcsolatunk elején, szerencsétlen nő teljesen kétségbeesetten próbálkozott engem lejáratni, rólam rosszakat mondani, a páromban rossz érzést kelteni a szakításuk kapcsán - párom úriember módjára viselkedett, kedvesen, de kimérten elutasította.

2020. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem a foglalt f.. kell, hanem épp az aktuális pasi. Az, hogy van-e valakije, az holtmindegy.


Az én barátomra is ráhajtott valami 3.14csa, az azzal kezdett hogy odamegy és megcsókolja.


Azaz azzal kezdett volna, ha a barátom nem löki el.


"Nekem barátnőm van!"

"Nekem meg pasim, és akkor mi van?"


Gratulálok ezeknek a nőstényeknek...

2020. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Ezek alapján nincs teendőd, a párod jól kezelte a helyzetet.

Hogy a kérdésre válaszoljak: én nem azt nézem, hogy foglalt-e vagy sem, hanem hogy számomra mennyire vonzó. Ezért nem szoktam érteni az olyan megjegyzéseket, hogy hát van annyi egyedülálló férfi... Ok, van. És? Az én környezetemben mondjuk nem sok. De hiába van, ha ők valamiért nem vonzanak és/vagy én nem vagyok vonzó számukra.

2020. márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Pontosan azért amiért Neked is Kedves Kérdező :)
2020. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Semmit nem kell /tudsz tenni.


A pasin múlik ugyis :) ha akarja ad lehetőséget ha nem akkor elzavarja.

A kísértés sokszor jelen van az életben...

2020. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha a párom elutasítja őket, nekem nincs teendőm. Sose hajtottam foglalt pasikra.
2020. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

"mert ha neki kell, akkor tudhat valamit!"

Én is akkor voltam kapós, ha épp barátnőm volt. Ahogy nem volt, kb láthatatlanná váltam.

2020. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akinek párja van, más a kisugárzása, biztosabb, boldogabb, mint aki épp párt keres. Innentől van egy plusz ami vonzóbbá teszi az, akinek párja van. Nálam is az volt, még nem jött az úgymond igazi, a nők nem igen voltak rám kíváncsiak. Mikor lett komoly kapcsolatom, mondhatni, havonta jutott egy nő, aki nyomulni kezdett.

Te, ezzel nem tudsz mit tenni. Nincs értelme balhét csapni, ha a párod rendezi a nőket. Viszont, ha a párod benne van, akkor sincs értelme balhézni. Akkor majd más nőnek enged.

2020. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!