Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel rosszat mondtam?

Figyelt kérdés
Párom 24 éves, dohányzik rendesen napi egy doboz elmegy nála, minden órában kimegy 2x szívni. Viszont most beteg lett,torokgyulladása van és megkértem hogyha lehet mellőzze egy pár napig a cigit vagy ritkábban gyújtson rá mert félek hogy így lassabban fog meggyógyulni. Erre megsértődött hogy én ne aggódalmaskodjak majd ő tudja mi a jó. Most erre mit mondjak? Olyan mint egy hisztis kislány

2020. márc. 16. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem mondtál rosszat, csak segíteni akartál. De aki ennyire függő, nem látja be hogy saját magának tesz rosszat ezzel. Nekem is van egy ismerősöm, állandóan lóg a cigi a szájából. Ha utazom, akkor is hoznom kell neki cigit a duty free boltokból. Nyilván nem ingyen, kifizeti. És állandóan köhög meg krágok, de nem teszi le a cigit.
2020. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem teljesen jót akartál. Nem mondom hogy hagyd ott a dohányzás miatt, de túl fényes jövőt ne várj.
2020. márc. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Csak annyit: "Más örülne, hogy foglalkoznak vele...".
2020. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hellmano ***** válasza:
100%

Tudod van az a mondás, hogy egy szál cigi egy szál szög a koporsódba! Én soha nem dohányoztam erre mindig is büszke voltam, hogy 40 év alatt 2 slukkot szívtam el 11-12 éves voltam, amikor anyám előtt beleszippantottam (haver már akkor szívta 37 évesen távozott tüdőrákkal :( ) és akkor nekem az akkora trauma volt, hogy soha többet még meg sem fogtam egy cigit se. Szerintem inkább örülnie kellene, hogy törődsz vele! A másik, ha te nem dohányzol, hogy tudod ezt elviselni amúgy? Én pl. annyira utálom a dohányosokat, hogyha az utcán megy egy előttem inkább átmegyek a túloldalra. Egyszer volt dohányos barátnőm még fiatalon (szakítottam is vele amúgy emiatt) olyan volt vele csókolózni, mintha kátránypapírt nyalogatna az ember..soha többet nem választottam dohányos párt.


Tudod ritka az olyan ember, akinek a tüdeje kibírja rák nélkül a hosszú életet napi 1 doboz cigi mellett. Igen van rá példa itt ahol lakom van egy idős nő 90 éves lesz szikár nő, biciklizik mai napig, de még a biciklin is lóg a szájából a dohány és nála nagyobb láncdohányost nem igen találsz. Ő azon szerencsések egyike, akit nem visz el a rák 60 évesen, de az ilyen ritka talán 100.000-ből egy ember és ő pont az. Tuti, ha meghal valamikor nem a rák fogja elvinni, hanem mert annyira öreg lesz és lesz neki egy sima szép halála.

2020. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem mondtál rosszat.

De őszintén szólva fogalmam sincs hogy lehet együtt lenni egy olyan emberrel aki óránként 2 cigit szív el.

Hogy a francba tudsz vele csókolózni vagy lefeküdni!?

Undorító....

2020. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Légy nyugodt, nem mondtál rosszat.

Ok nélkül pöffeszkedik. Én azért átgondolnám, hogy érdemes-e rááldoznom fiatal éveimet, mert hogy emiatt tartós nem lesz ez a kapcsolat - az biztos.

2020. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ő a tuskó...
2020. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

A cigi miatt annyira ki tudtok akadni, az alkohol miatt pl miert nem? 😃

Vagy az mar nem baj hogy valaki hétvégente tajt reszegre issza magát? Mert vannak ilyenek is.

Fényes jövőt ne varj :D azert mert cigizik, uristen imadom ezt az oldalt

2020. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hellmano ***** válasza:
52%
8-as én személy szerint az alkoholt is megvetem úgy kb. 10 éve nem ittam alkoholt (rengeteg sértődés volt amúgy belőle, mert olyan eseményeken sem fogadtam el, ahol illő lett volna stb.), de az például engem nem zavar, ha valaki taj részeg, mert annak nincs az a büdös szaga, mintha valaki dohányos (persze, ha össze hugyozza magát vagy szarja, mert full részeg, akkor annak is van szaga :D) lenne a közelemben. Mármint utcára értem. A környezetemben én az alkoholistákat sem szívlelem amúgy meg a részeg embereket sem.
2020. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Az alkoholnak van a legbudosebb, hányingerkeltobb szaga :D
2020. márc. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!