Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha a felnőtt pasitoknak megszabná az anyja, hogy mikor találkozhat veletek?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal, én 27 vagyok és külön élek, ő 29 éves és a szüleinél lakik. Másik városban lakunk (60 km), ha ő jön hozzám, akkor minden oké, de ha én megyek hozzá(juk), akkor semmi magánszféránk nincsen... Aztán amikor kettesben maradtam az anyjával, akkor azt mondta nekem, hogy emiatt a vírus dolog miatt most nem biztos, hogy találkozni fogok a fiával egy ideig, mert nem akarja kockára tenni senki életét és hogy erre készüljek fel... vagy ott marad nálam, de hát azt úgyse fog... Hát köpni-nyelni nem tudtam amikor ezt mondta... Ti erre mit reagálnátok?

A barátomnak még ezt nem mondtam, de ezt annyira gáznak érzem, hogy már a szakításra is gondoltam, mert én nem fogok versenyezni az anyjával...


2020. márc. 16. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Kellene a francnak ilyen jellemtelen ember!


Párom anyja is ilyen birtoklási mániás kullancs, szerencsére hamar leépítette, így nincs rá gondunk. Ugyanilyeneket mondott nekem is, úgy beolvastam neki, hogy még valahol nekem is fájt. Párom meg engem választott, jött utánam

2020. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Én úgy látom, jelen helyzetben az anyja egy felelős döntést hozott a családjuk egészségének érdekében. Egyébként sem szabta meg, mikor találkozhattok, hiszen megmondta, hogy nálatok bármeddig lehettek.

60 km van köztetek, azt a távot, ha tömegközlekedéssel teszitek meg, a kockázat még nagyobb.

Én nem látom, miért kellene versenyezned az anyjával, szerintem ilyeneket te képzelsz bele ebbe a helyzetbe. Egyébként arra nem gondoltál, hogy lehetséges, előbb-utóbb nálunk is kijárási tilalom lesz? Akkor mit csinálsz?

2020. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

Kiröhögném őszintén szólva. Családot nem tud választani az ember, rengeteg ilyen eset van, ahol kontrolláló a szülő még a felnőtt gyerekükkel szemben is, mert nem tudják elviselni az idő múlását. Kérdés a barátod mennyire van a befolyásuk alatt, mennyire "engedelmes", vagy képes-e a sarkára állni és határokat állítani magának.


Nem tudjuk milyen a kapcsolata a szüleivel, nyilván ezt megkéne beszélni vele. Az meg láthatóan nem működik hogy te mész hozzájuk, de meglehet azt is csinálni hogy panzióba mentek míg nem költözik el.

2020. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az is fontos szempont lenne, hogy egyébként is korlátozza a párodat vagy csak a fennálló vészhelyzet miatt tett ilyen kijelentést. Értem amit mondasz, ha anyuka dönt mindig helyette, az elég kellemetlen és kiábrándító, főleg, hogy te önállóan, külön élsz. Viszont ha csak fél most az anyukája, az is érthető. Én itthon lakok még, tanulok, a párom külön, dolgozik. A szüleim sajnos szívbetegséggel küzdenek, így nálunk is megegyezett a család, hogy nem járunk el sehova, stb, minden ami kell. És ez vonatkozik arra is, hogy amennyiben az én vagy testvérem párja (önálló emberként) máshogy él, akkor vagy én költözök addig oda, vagy nem találkozunk. Igaza van az előttem szóló válaszolónak is, hamarosan úgyis kijárási tilalom lesz, tehát ez meg is oldódik.
2020. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt szabta meg h mikor találkozhat veled, hanem azt h ő nem szeretne vírust az otthonába, az esélyét sem. Azt gondolom joga van eldönteni h kit enged be a lakásába.

Ha a pasiddal dúl a love, akk mondd meg h költözzön hozzád erre az időszakra - 3 hónap után simán lehetne.

Ez a mama valszeg a pasid korából ítélve a 60at kaparássza, anyámon látom h egy egyszerű nátha is kiüti 2-3 hétre, joggal tart attól h fulladni fog. A vírus körüli hisztikrisztikézésről megvan a magam véleménye szintén, de nem kell belegondolni minden szhart ebbe a szituba.

A pasid meg legyen tökös végre és lakjon veled erre az időre.

2020. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
2020. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd a koronavirust azzal, hogy beleszol az anyja. Egesz mast sugallt a cim.
2020. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy járványügyi krízishelyzet. Teljesen megértem, hogy a szülei féltik az egészségüket (gondolom, már nem fiatalok).
2020. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
50-55 év körüliek a szülei.
2020. márc. 16. 18:59
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Más esetben azt mondanám, hisztis hárpia az anya, és ha a fia zombiként követi, akkor anyupicifia. De azért most különleges helyzet van, és a srác részéről nem lenne korrekt a családja felé, ha eljárna veled ide-oda, hozná-vinné potenciálisan a vírust; sztem érthető, ha a családja egészségéért aggódik.
2021. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!