Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nem furcs/gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem furcs/gáz? Költőpénzt kell kérnem a barátnőmtől.

Figyelt kérdés

Az új barátnőmmel nagyon jól kijövünk (kb. 1,5 hónapja vagyunk együtt).

Rólam pár szót: Multinál dolgozom, afféle vezetőként műszaki területen, nem keresek vele rosszul, sőt, határozottan jól.

Itt jön a probléma: Iszonyatosan rosszul kezelem a pénzt. Nem, hogy folyik, gyakorlatilag ömlik ki a kezemből. Komolyan minden sz**ra elb**as*zom. Lángos az aluljáróban otthonra, előre elkészített kukroica sali (amit 5 perc otthon megcsinálni) a Sparból, pisztácia, 28 féle fűszerkeverék, szerintem a lényeget levettétek.

A barátnőm a fejét fogta, mikor erre rájött, úgyhogy mikor összejöttünk, "bevonta" a bankkártyám, nem hordhatom magammal, kb ő bevásárol mindent (költségek felesbe). De szórakozni kell, ha készülök valahova a haverokkal, mindig ad, csak haverok is kiröhögnek, meg nekem is olyan szokatlan a helyzet.

Ti mit gondoltok erről? Nem furcsa? 30/f, 28/n


2020. márc. 18. 08:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én 29 éves leszek, rendszeresen veszek műszaki dolgokat nagy értékben, napi egy doboz cigit elszívok, több tízezret eliszom egy hónapban, szinte mindig étteremben eszem, fenntartok egy háztartást, egy autót, mégis 4 millió van a bankszámlámon, pedig még csak alig 3 éve dolgozom full time, ráadásul még csak vezető se vagyok, csak egy egyszerű developer. Valamelyik állítás nem igaz ebben a kérdésben.
2020. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Borzasztó hogy ezt te megengeded. Saját kerested.. Oda teszed ahova akarod. Miért ne vehetnel langost... Na ne már. Ha te akarsz spórolj! Ha nem akarsz, szórd el.
2020. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Másfél hónap után a másik pénzét kezelni azért igen csak túlmegy minden határon. Főleg mert rohadtul nem ezekre a kis dolgokra fog elmenni a pénz. Ha valakinek az pénzszórás, hogy veszel egy lángost ha megkívánod az elég siralmas. Ez bárkinek simán belefér, nem ettől lesz földönfutó valaki. Ugyan ne bsztasson már senki, hogy havi 10-20 ezret elszórsz a saját baromságaidra. Emiatt elvenni valakitől a kártyáját??

De nyilván te vagy a hülye, hogy egy ilyen kontrollmániás pcsával egyáltalán összejöttél. Pláne hogy még a pénzedet is odaadtad. Ezek a kisebb kiadások egyáltalán nem jelentenek pénzszórást.

2020. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

En ebben tul sok penzkoltest nem latok, mondjuk nem ismerem a Magyar arakat de az egy langos, plusz altalanos bevasarlas nem gondolom hogy barkit is foldhozvag.


Egyebkent en is hasonlo penzszoro alkat vagyok de nalam ezek total random jonnek elo, pl zero elozmeny, telon szorfozgetes es hirtelen meglatok valami designer zakot es megveszem. Mindenki nez, hogy tuti nem vagyok normalis de ettol fuggetlenul a fejem nem veszi el a kartyam hanem ugy van vele, hogy az en penzem arra koltom amire akarom.

2020. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#11 csak egy egyszerű developer


Aha, az “egyszerű” developer, akiknek híresen a legmagasabb a fizetésük az országban, ennél többet konkrétan csak cégtulajok meg politikusok keresnek. Így azért könnyű 4 milliót félretenni, sőt még kevés is ahhoz képest :D

2020. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-ös itt a lehetőség képezd magad.

Most meglátjul mi lesz sok ember kifogása tanulás ellen amikor otthon van mindenki.

2020. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs otthon mindenki. Felejtsük màr el ezt a baromsàgot.
2020. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!