Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezekkel a különböz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezekkel a különböző tulajdonságokkal jól kifogunk jönni valaha?

Figyelt kérdés

Én 21L, ő 22F.

Két éve együtt amúgy, bár volt egy 3 hónapos szünetünk, most indultunk nemrég tiszta lappal. Óriási szerelem, szeretet, vonzalom van köztünk, csak sok dologban nagyon különbözünk.

Én pl iszonyat bújós vagyok, folyton puszilgatom, simogatom az arcát, birizgálom a haját, van hogy csak úgy elbambulva mosolyogva nézem őt... ő is picit bújós, ha épp rájön, de amúgy negyed ennyire sem, mint én. Zavarni nem szokta, "hagyja" nekem, csak tudom hogy néha neki sok.

Ebből fakadóan én iszonyat idő igényes típus vagyok, szeretek sok időt tölteni vele, ő meg néha szeret 1-2 napot egyedül lenni és "én-időzni".

Ez persze nem akadály, néha nekem is jó mindig rájövök utólag, csak túlságosan ragaszkodó típus vagyok.


Eredetileg ezen mentünk valószínűleg szét anno, mert megfojtottam kb, de hiába telt el 3 hónap ugyanúgy szeretjük egymást, ő is, érzem és tudom. Megbeszéltük a tiszta lapot és hogy több kompromisszum fog kelleni, ő is enged néha, én is és szerintünk működni fog, mert az érzelmek tényleg ijesztően erősek.


Szerintetek?


2020. márc. 18. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha akarod ezt az embert állítsd le magad
2020. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha megtanuljátok kezelni és a másik érdekeit is figyelembe venni, akkor persze, működhet
2020. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!