Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális a barátom viselkedése?

Figyelt kérdés
November óta vagyunm együtt,ő 26 én pedig 20 éves. Mostanában úgy érzem ő nem szeret engem,együtt alszunk már egy hete és én direkt nem kezdeményeztem és hozzám se ért,nincs szex. Sosem dicsér,egyszer nem mondta hogy szép vagyok és úgy érzem leszar...pedig én mindent megteszek neki. Vasárnap is este mondta,hogy megkivánt valami kaját én elmentem le a konyhába és megcsináltam. De ő mindig dolgozik,fáradt és semmihez nincs ereje meg kedve...mit csináljak? Szakítás ?lenne a megoldás? Köszi
2020. márc. 19. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem ő életed párja, ez biztos.
2020. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás megoldás lenne, mert így nem fog működni a kapcsolat.
2020. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kevés a csávó, mint szarban a vitamin!
2020. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami jót is tudsz mondani errôl az emberrôl? Fontos lenne átgondolnod, hogy mi az, amit szeretsz benne, miért vagy vele. Miért ôt választottad a párodnak? A barátod mit gondol a kapcsolatotokról? Próbáld meg úgy meghallgatni a barátodat, hogy félreteszed a saját sérelmeidet. Lehet, hogy ô is megtesz mindent a maga módján, de nem úgy mutatja ki a szeretetét, ahogy várod. Azt írod, sokat dolgozik. Attól bizony el lehet fáradni.
2020. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Perszeee,ő az elején nem ilyen volt. Sokkal több volt pl a szex is,foglalkozott velem,ha mas nem legalabb hetvegen es nem a rohadt telefonjat nyomkodta ha este lefekudtunk. O azt mondta szeret es komolyan gondolja velem,de en neha nem ugy erzem.
2020. márc. 19. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Mióta van ez így?

Miért nem kezdeményeztél te?

Mit dolgozik, milyen helyen amixennyire lefárasztja?

Vajon csak a meló a gond vagy van más is? Testi v lelki okok?

Megváltoztál-e amióta összejöttetek testileg (sok hízás v fogyás ami miatt esetleg kevésbé tart vonzónak)?

Beszéltel-e már vele errőp, kérdezted hogy miért nem dícsér, mi a baja, miért nincs szex stb? Ha igen, mit mondott?

Ezek azt gondolom fontos kérdések mert igen valóban nem normális egy rövidebb kapcsolatban, fiatalon hogy nem szexeltek egy hete, de ennek lehetnek különböző okai, nem feltétlen kell rögtön szakítani. Persze nem azt mondom hogy ha sokáig nem változik a helyzet ne lépj, mert sz*rból nem lehet várat építeni, de azért nem is kell rögtön szakítani.

Mellesleg az hogy mindent te teszel meg érte/neki az sem jó. Nem kell mindent a segge alá rakni, mert hozzászokik hogy kiszolgálod. Felnőtt ember,ha éhes csinál magának.

2020. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!